KĄ DARYTI, KAD ŠVARKAS IR PALTAS NEPERMIRKTŲ?

Autorius Darius 2019-07-08 0 Komentarai

Jei skėtis ne visada Jums padeda, nereikia pasiduoti. Yra ir kitų būdų kovoti su lietumi.

 

Žinoma, Jūs galite naudoti mano močiutės būdą - stebėti orų prognozes visuose kanaluose ir iškilus bent mažiausiai kritulių grėsmei nekišti nosies iš namų. Jei nenorite gaišti savo jaunystės bėgant nuo lietaus, galite visada nešiotis skėtį, tačiau ir tai turi savų minusų. Visų pirma, prisiminkite, kad visuomet jis bus kartu su Jumis, jį turėsite neštis į mokyklą, darbą, parduotuvę ar barą ir galiausiai Jūsų bendra kelionė baigsis tuo, kad jį kažkur paliksite ir užklupus lietui liksite permirkę. Nurimkite. Mes Jums galime padėti.

 

IMPREGNAVIMO MAGIJA

Specialus preparatas, pripildytas hidrofobinių medžiagų, pritaikytas Jūsų striukei, kailiniams, palaidinei, džemperiui, kad jie taptų atsparūs vandeniui.

Šios medžiagos padengia drabužio paviršių, tuo pačiu leidžia audiniui kvėpuoti. Įdomu, kad atsiranda ir papildomų termoizoliacinių savybių, todėl striukė ar paltas bus dar šiltesnis, tuo pačiu atsparus dėmėms, tokioms kaip kava, arbata, sultys ar net kečupas.

 

KELI METODAI IMPREGNUOTI DRABUŽIUS

Trumpai tariant Jūs turite du pasirinkimus. Pirmasis - naudoti ant šlapių drabužių ar net skalbimo mašinoje. Svarbu tai, kad skalbimo mašinos dozatorius būtų kruopščiai valomas, kad neliktų miltelių ar skalbimo skysčio likučių, kurie gali panaikinti impregnavimo poveikį.  Antrasis būdas  -impregnavimas purškiant tiesiai ant medžiagos.

 

Visada verta kreiptis patarimo į parduotuvę, prekiaujančią šio tipo produkcija. Juk ne kiekvienas iš anksto garantuotas, kad naudodamas jį pirmą kartą viską padarys teisingai ir nesugadins savo rūbo.

Rašykite komentarą