KĄ DĖVĖTI PER BERNVAKARĮ?

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Bernvakaris – tai puiki galimybė uždaryti vieną gyvenimo etapą ir pradėti kitą. Yra daug gerų idėjų tokio renginio organizavimui – pašėlusi naktis klube ar bare, kelionė į užmiestį išbandyti ekstremalų sportą ar teminis vakarėlis namie. Bet kuriuo atveju būtina pasirinkti tinkamą aprangos kodą, su kuriuo jausitės ne tik patogiai, bet ir atrodysite skoningai.

 

Stilingas bernvakaris mieste

 

Stereotipinis bernvakaris įsivaizduojamas su apsilankymu striptizo klube, tačiau niekas nesako, kad turite būtinai laikytis šios „mados“. Vietoj to gal Jūs norite praleisti jį savo draugų kompanijoje prašmatniame klube, ar žaidžiant biliardą, pokerį ar užsiimant kita veikla ir atsisveikinant su nerūpestingomis dienomis oriai. Šią progą labiausiai tiktų elegantiškas švarkas, suderintas su marškiniais ir kelnėmis, be to, ši apranga puikiai tiks ir jei norėsite vakarą paįvairinti naktiniame klube.

 

 

Išvyka į gamtą

 

Nors miestas suteikia daug pramogų. Bet per bernvakarį galite palikti miesto šurmulį ir vykti prie ežero, į kalnus ar jūros. Išvyka už miesto gali būti puikus pretekstas praleisti su draugais ne tik vieną dieną, bet visą savaitgalį. Įtraukite ir tokias pramogas kaip dažasvydis ar baidarės bei vandens  pramogos.

 

 

Bernvakaris namuose

 

Nieko tokio likti ir namuose. Toks sprendimas taip pat atveria daug galimybių. Jūs galite surengti teminį vakarėlį – viskas priklauso tik nuo organizatorių išradingumo.  Toks sprendimas tinkamas, kai jaunikis yra ramesnio būdo, nemėgsta šurmulio ir aktyvių pramogų, taip pt tai puikus būdas sutaupyti biudžetą.

Rašykite komentarą