Vasara – daugelio mėgstamiausias metų laikas ir ne vien dėl to, kad galima leisti sau paatostogauti, iškylauti su draugais, bet ir todėl, kad vasara – festivalių metas. 

 

Atminkite, kad koncertai po atviru dangumi reglamentuoja savas taisykles. Žinoma, tai vasara, bet mūsų klimato zona yra kaip moteris su kas valandą besikeičiančia nuotaika :)  Tai reiškia, kad per vieną dieną Jūs galite mėgautis saule, o jau už valandos slėpsitės nuo lietaus ir perkūnijos. Taigi, Jūs turite būti paruošę savo garderobą, nepriklausomai, kokios oro sąlygos Jūsų lauks, kad galėtumėte mėgautis muzika ir festivalio atmosfera.

 

 
Stilius kiekvienam muzikos mylėtojui
 

Tiek moterys, tiek vyrai savo stiliumi kartais konkuruoja su kitais ir stengiasi atrodyti išskirtinai ir madingai (juk tai geriausias būdas patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį ;) ). Mes siūlome dėvėti šią vasarą iš mados neišeinančias Jogger stiliaus kelnes, medvilnės marškinėlius ir kuprinėje visada turėti neperšlampamą striukę, kuri užklupus lietui padės neperšlapti. Taip pat nepamirškite ir patogios avalynės!

 

 

jogeriaiavalynemarskineliai