KĄ NUPIRKTI MOTERS DIENOS PROGA?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Kovo 8 d. jau čia pat. Nesvarbu, ar švenčiate pirmąją Moters dieną ar švenčiate jau kelintus metus, žinote - dovana skirta ne jums.

 

TOP 5 DOVANOS MOTERŲ DIENAI

 

Kartu su dovana, perduodate savo jausmus. Dovanodami kažką savo mylimai moteriai, parodysite, kad gerai pažįstate ją, pasirūpinsite ja ir patirsite dovanojimo malonumą. Moters diena puiki proga pasakyti ir išreikšti tai, ko negalite kiekvieną dieną, padėkoti už tai, kad ji yra.

 

Mes praktikuojamės, kaip ir kokias dovanas derėtų pirkti šia proga, todėl šiandien dalinamės su jumis savo idėjomis ir praktiniais patarimais.

 

PATEIKIAME 5 PATIKRINTŲ DOVANŲ, SKIRTŲ MOTERS DIENAI, SĄRAŠĄ:

 

Kinas / vieta / vakarienė

 

Nekalbėsime apie tai, kad kelionė į miestą yra sėkmingų santykių pagrindas, ir vakarienės verta nueiti be ypatingos progos. Tačiau kovo 8 d. turi būti tikrai ypatinga. Siūlome simbolines vietas - galbūt, pubą/kavinę kuriame turėjote savo pirmąjį pasimatymą? Gal suoliukas, prie kurio tu pirmą kartą pabučiavai? Pasuk galvą, jūs tikrai turite tokių vietų.

 

 

Kvepalai

 

Kvepalai yra vertinga ir įdomi dovana kitam asmeniui. Šiuo klausimu sunku padaryti klaidą, ypač jei vietoj internetinės parduotuvės eisite į stacionarią parduotuvę. Kai žinote ką mėgsta jūsų moteris ir jos mėgstamus kvepalų mišinius viskas, ką jums reikia padaryti, tai paprašyti parduotuvės konsultanto pagalbos. Būsite užtvindytas pasiūlymų kiekiu iš pardavėjo! Mūsų patikrintas patarimas: perkant, taip pat atkreipti dėmesį į buteliuką.

 

SPA procedūros ar kosmetikos procedūra

 

Savaitgalis SPA ar galbūt mėgstamo kosmetologo rankų prisilietimas? Patikėkite, pasaulyje nėra moters, kuriai nebūtų malonu masažas šiltais akmenimis, purvo vonia arba diena minkštajame saulės gulte. Dvi dienos jūsų mylimosios "atsistatymui“, nebus labai brangu, o jūsų gestas bus prisimenamas dar daugelį metų!

 

Juvelyriniai dirbiniai

 

Čia būkite atsargūs. Tai ne menas praleisti 5 eurus už karolius, kuriuos ji nešiotų vien tik tam, kad neįskaudintų jūsų. Nepirkite žiedo, nebent tikrai norite pasipiršti. Priešingu atveju jis pasirodys šiek tiek keistas, kai jūsų moteris pasidalins tuo "Instagram" ir visi pradės klausinėti, kada vestuvės. Geriausia pasirinkti subtilų ir neutralų priedą - ploną grandinėlę su pakabuku, apyrankę ar laikrodį. Pastaroji bus ypač praktiška dovana.

 

Arbata + knyga = žiemai palydėti

 

Dėmesio, paskutinis rinkinys skirtas visiems ir tiems, kurie prisimena kovo mėnesio atostogas. Be to, įrodyta, kad tai populiariausia dovana pasaulyje. Kodėl? Skubame paaiškinti. Žinoma, jūs kada nors kalbėjote apie mėgstamiausius knygų autorius. Jei ne, tiesiog pažvelkite į savo moters namų biblioteką. Jei radote pasikartojantį vardą, bingo - tai jos mėgstamiausias autorius. Pridėkite jos mėgstamų gėlių puokštę, kvepiančios arbatos pakelį, ir būsite pasiruošę.

Galų gale - svarbiausias patarimas. Skirkite kelias valandas moters dienos proga tik jums dviems. Pasirūpinkite tinkamu deriniu, apsirenkite elegantiškai. Leiskite jai žinoti, kad ji ypatinga!

 

Rašykite komentarą