Sunku išrinkti kalėdinę dovaną jam? Išsirinkti kalėdinę dovaną vaikinui yra didelis iššūkis daugumai moterų. Kartais per kalėdas paaiškėja, kad mes visai nepažįstame savo vaikinų ir net neįsivaizduojame, ką jiems nusipirkti. Norėdami išvengti nusivylimo ir dramatiškų lūžių bangos, mes jums paruošėme 4 dovanų sąrašą, kurių tikrai geriau vengti.


KALĖDINĖ DOVANA JAM - KO GERIAU NEPIRKTI?


Yra dalykų, kurie tikrai netinkami dovanoti. Taigi, kas yra tame uždraustų dovanų sąraše?


1. Juokingos kojinės 


Nors šia tema jau buvo rašyta daug, vis dar yra manančių, kad juokingos kojinės yra puiki kalėdinė dovana. Atminkite, kad kojinės yra viena iš blogiausių dovanų vyrui. Tai nėra nei originalu, nei efektyvu, tai tik įrodo jog paskutinę minutę išrinkote dovaną. Tikriausiai nenorite jog vaikinas pagalvotų būtent taip? Štai kodėl neverta eiti šiuo keliu ir geriau parodyti šiek tiek daugiau kūrybiškumo.

 

 


2. Kosmetika - blogiausia kalėdinė dovana


Nesėkmingų kalėdinių dovanų sąraše yra dezodorantai, kosmetikos rinkiniai ir dušo želė. Tokia dovana, kaip ir kojinės, rodo, kad mes ėjome lengvu keliu ir nupirkome pirmąjį dalyką, kuris pasitaikė po ranka. Vaikinas, kuriam dovanojama kažkas panašaus, gali pamanyti, kad jis turėtų pradėti labiau rūpintis savimi, nes jam trūksta higienos. Deja, kosmetika yra tarsi kalėdinis nelaimės receptas.


3. Juokingi dalykėliai - ar jie tinkami?


Tikrai ne! Prisiminkime, kad vaikinams patinka praktiški dalykai, o visa kita: juokingi kostiumai, tualetinis popierius su juokingais sakiniais ar sudoku, įvairios figūrėlės, rėmeliai ar vazos vyrų manymu tikrai nėra naudingi.


4. Vyriški papuošalai, ko nepirkti vaikinui?


Stora auksinė grandinėlė, apyrankė su karoliukais ar ženkliukai tikrai nėra tai, ką vaikinas nori rasti po eglute. Jis mieliau įsigis pats tokio tipo daiktus sau. Na, nebent mes bendraujame su vyrais fašionistais ar ryžtingais tokių dekoracijų mėgėjais. Tačiau paprastam vaikinui tai bus visiškai nereikalinga dovana. Tačiau yra viena išimtis - elegantiškas laikrodis.


KOKIĄ KALĖDINĘ DOVANĄ VAIKINUI NUPIRKTI?


Kaip jau minėta, vaikinams patinka praktiški ir tikrai naudingi dalykai. Renkant kalėdinę dovaną jam, tikrai verta vadovautis šiais kriterijais. Nors kojinės ar kosmetikos rinkiniai, skirti kasdieniniai higienai, tikrai nėra tinkamos dovanos vaikinui, tačiau drabužiai ar kvepalai iš mėgstamos aromatų linijos gali padaryti kur kas geresnį įspūdį. Jei mūsų partneris jau seniai skundžiasi, kad trūksta šilto megztinio, pasiimkime apie tai. Megztiniai, marškinėliai ar marškiniai taip pat bus puiki bei naudinga dovana. Kalėdinė dovana vaikinui taip pat gali būti kvepalai, bet tik tuo atveju, jei žinome jo mėgstamą aromatą.

 


KALĖDINĖS DOVANOS JAM


Gera kalėdinė dovana taip pat bus kažkas, atitinkančio vaikino poreikius, pomėgius. Taip pat prisiminkite, kad vaikinai, kaip ir merginos, mėgsta būti nustebinti, todėl apsvarstykite ne tokias akivaizdžias dovanas. Dauguma vaikinų labai gerai žino, kaip parodyti merginai, kad ji jam rūpi. Nebūkite blogesnės ir parodykite kūrybiškumą. Jei partneriui patinka skaityti knygas, ideali dovana būtų jo mėgstamo autoriaus naujausias leidinys. Jei jis nori žaisti, nupirkite jam tokį žaidimą, kuris bus naudingas. Savo ruožtu, ne tokios akivaizdžios dovanos, kaip pasivažinėjimas kartingais, bilietai į mėgstamos grupės koncertą ar žiemiškas pasimatymas, kurį suorganizuosite, padarys daug geresnį įspūdį nei nuobodžios kojinės.