KĄ VAIRUOJA FUTBOLININKAI, ARBA MESSI IR JO EGZOTINIAI AUTOMOBILIAI

Autorius Darius 2018-09-14 0 Komentarai

Lionel Messi yra antrasis pasaulyje geriausiai apmokamas žaidėjas. Todėl nenuostabu, kad jo garaže puikiuojasi tik prabangūs automobiliai. "FC Barcelona" klubo žaidėjas yra žinomas dėl savo aistros greitiems automobiliams, o dėl savo atlyginimo jis gali sau visą tai leisti. Kokiems automobiliams Messi išleidžia milijonus? Jo automobilių kolekcija žemiau.

MASERATI GRAN TURISMO - MĖGSTAMIAUSIAS LIONEL MESSI AUTOMOBILIS

Lionel Messi automobilių kolekcijoje yra keletas greičiausių ir brangiausių modelių. Jų bendra vertė yra apie 280 milijonų JAV dolerių. Baltas Maserati Gran Turismo išsiskiria iš žaidėjo automobilių. Po jo gaubtu dirba V8 variklis su 4,7 litro įpurškimu ir 450 AG. Šis sportininko trofėjus įsibėgėja 100 km/h greičiu vos per 4,5 sekundės, o maksimalus greitis - 300 km/h.

FERRARI F430 SPIDER SPECIALI VERSIJA

Kaip ir daugelis kitų, Lionel Messi yra žinomas dėl savo siplnybės "Ferrari" markės automobiliams. Šiuo metu jis turi išskirtinį Ferrari F430 Spider versiją. Messi skirtas modelis buvo atitinkamai pritaikytas. Be kita ko žaidėjas norėjo perdažyti automobilį specialia pilka spalva, kuri padidino modelio kainą papildomai ketvirtadaliu milijono dolerių. Ferrari per 4 sekundes įsibėgėja iki 100 km/h, o didžiausias greitis - 315 km/h.

AUDI R8 V10 IR R8 SPYDER, ARBA MESSI IR JO AUTOMOBILIAI

Vienas iš naujausių sportininko pirkinių yra mėlyna Audi A8 V10. Automobilis pasirodė rinkoje tik 2016 m., o po gaubtu jis turi net 550 arklio galių, greitį iki 100 km/h pasiekia per mažiau nei 4 sekundes. Naujojo Messi žaislo kaina yra maždaug 200 000 USD. Jo modifikuota versija yra Audi R8 Spyder. Šis modelis įsibėgėja iki 100 km/h vos per 3,3 sekundės, o didžiausias greitis yra beveik 300 km/h.

MERCEDES SLS - NAUJAS MESSI AUTOMOBILIS

Lionel automobilių kolekciją neseniai papildė Mercedes SLS modelis arba kitaip "Super Light Sport". Korpusas pagamintas iš aliuminio, 6,3 litro V8 variklis, 571 AG ir įsibėgėja iki 100 km/h tik per 3,8 sekundės. Maksimalus šio automobilio greitis yra 317 km/h.

Jau žinome, kokiems automobiliams neatsispiria Lionel Messi, o kokie yra  8 SPORTINIAI AUTOMOBILIAI, KURIUOS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS AUTOMOBILIŲ ENTUZIASTAS! skaitykite ČIA.

Rašykite komentarą