KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ IR PADARYTI ĮSPŪDĮ MOTERIMS?

Autorius Darius 2019-01-31 0 Komentarai

Tinkamai pasirinktas aprangos derinys vakarėliui yra pagrindinis dalykas, kai norite sukurti gerą pirmąjį įspūdį. Moterys ypatingai didelį dėmesį skiria drabužiams. Štai kodėl tinkamai pasirinktas stilius gali padidinti jūsų galimybes. Mes rekomenduojame pasirinkti ką nors, kas galėtų padaryti gerą įspūdį moterims.

 

KAIP APSIRENGTI Į KLUBĄ?

 

Jei jūsų tikslas vakarėlio metu atkreipti priešingos lyties dėmesį, mes rekomenduojame viską statyti ant nesenstančios klasikos, kuri puikiai tinka kiekvienoje situacijoje. Marškiniai, švarkas ir plėšyti džinsai, pageidautina tamsių spalvų. Moterys mėgsta, kai vyras yra apsirengęs stilingai ir tuo pat metu elegantiškai, su lengvomis užuominomis.

Gerai, gal sportiniai marškinėliai ir laisva palaidinė yra patogiau, tačiau tai yra tikrai ne tie drabužiai, kurie padarytų įspūdį priešingos lyties atžvilgiu.

 

DRABUŽIAI VAKARĖLYJE NĖRA VISKAS!

 

Be to, gerame klube, šokių įgūdžiai taip pat yra svarbūs. Todėl, prieš vykstant į vakarėlį, pasiruoškite ir pasižiūrėkite video, kurių pagalba galėtumėte atskleisti visus savo privalumus ir prikaustyti moterų dėmesį.

Jei nežinote, ką dėvėti klube vakarėlio metu, rinkitės iš jau paruošto derinio žemiau:

Rašykite komentarą