KAIP APSIRENGTI LAISVALAIKIO STILIUMI IR KAS TAI YRA?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

 

Ar tau patinka marškinėliai, sportiniai bateliai ir sportiniai drabužiai? Pažiūrėkite, kaip madingai apsirengti laisvalaikio stiliumi, kuris yra kasdienio ir sportinio stiliaus mados derinys.

 

SPORTINIS STILIUS, KAS TAI YRA?

 

Athleisure - tai anglų kalbos žodžių junginys reiškiantis "atletiškas" ir "laisvalaikis". Paprasčiau tariant, ši tendencija gali būti paaiškinta kaip sportinės aprangos dėvėjimas kasdien papildant ją atsitiktiniais elementais.

 

KOKIE DRABUŽIAI LAISVALAIKIO STILIUI?

 

Sportinis stilius yra ne tik drabužiai, bet ir gyvenimo būdas, kurį geriausiai apibūdina aktyvūs žmonės, kurie rūpinasi sveikata ir kurie nori aktyvaus poilsio. Jei trokštate įkvėpimo laisvalaikio stiliui - pasitelkite laisvas kelnes, džemperį su gobtuvu, sportinius kostiumus, ryškesnį švarką, ar liemenę. Avėkite mėgstamus sportinius batelius prie pasirinkto derinio ir nebijokite eksperimentuoti! Stilių galite paįvairinti atsitiktiniais aprangos elementais. Pavyzdžiui, jums padės "bomber" stiliaus striukė minkšta apykakle. Šis stilius yra toks patogus, kad leidžia jaustis komfortiškai kiekvienos situacijos. Galite lengvai užpildyti savo spintą rūbais darbui, sporto salei ir susitikimui su draugais.

 

Rašykite komentarą