KAIP APSIRENGTI MOKSLO METŲ BAIGIMO PROGA?

Autorius Darius 2019-01-31 0 Komentarai

Mokslo metų pabaiga yra viena iš svarbiausių švenčių mokyklos kalendoriuje ir yra susijusi su tam tikromis taisyklėmis. Šiandienos straipsnyje mes patariame, kaip mokyklos metų pabaigoje apsirengti madingai ir elegantiškai.

 

TINKAMA PROGA

 

Mokslo metų pabaiga - tai proga, pernelyg stipriai viliojanti leistis į mados fantazijas ir puikuotis pasirinktu stiliumi. Tačiau nepamirškite, kad šis mados ir mokyklos etiketas ne visada eina koja kojon, o šventėms, tokioms kaip ši, reikėtų pasiruošti tvarkingai ir stilingai. Tinkamas laikas mados beprotybei tikrai dar bus, o tuo tarpu šiai šventei geriau rinkis kuklumą ir eleganciją. Taigi, kaip jūs rengsitės mokyklos metų pabaigos šventei?

 

STILIAUS DERINYS METŲ PABAIGAI

 

Moksleivių apranga metų pabaigos proga pirmiausia turėtų būti tvarkinga ir derinama subtiliomis spalvomis. Idealus jaunuolio stiliaus derinys yra balti marškiniai ilgomis rankovėmis kartu su tamsiomis, klasikinio kirpimo kelnėmis. Prie šio derinio rinkitės elegantiškus batus ar juodus sportinius batelius ir voila – apranga paruošta!

 

Rašykite komentarą