KAIP ATRAITOTI MARŠKINIŲ RANKOVES?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Galiausiai pasirodė pavasaris, ir visai netrukus ateis ilgai laukta vasara. Termometro stulpelio rodmenys kyla aukštyn, todėl vietoj įprasto ėjimo į mokyklą ar darbą, geriau rinkitės dviratį. Nelaimei, dažnai pareiga kviečia, o jūs ne visada galite atsivėsinti oro kondicionieriumi. Kai saulė maloniai kaitina, ranka kyla link apykaklės, kad prasegti viršutines marškinių sagas. Jau nekalbant apie tavo marškinių rankovių raitojimą.

 

KAIP ATRAITOTI MARŠKINIŲ RANKOVES?

 

Klausimas nėra toks paprastas, kaip gali atrodyti. Gerai atraitotos rankovės užtikrins komfortą visą dieną. Medžiaga nebus susukta it rulonas ir neatsiraitos. Marškinių rankovių tikslingas užraitojimas neapsunkina judesių ir leidžia laisvai judėti rankai ties alkūnės linkiu.

 

3-mis žingsniais pristatysime populiariausią marškinėlių rankovių raitojimo būdą:

 

  1. atsekite rankogalius;

  2. traukite juos šiek tiek virš alkūnės arba į norimą padėtį;

  3. likusią rankovės medžiagą suraitokite į vidų. Palaipsniui apimkite šią vietą rankogaliu.

 

ATRAITOTOS RANKOVĖS - TIK ŠILTOMIS DIENOMIS?

 

Atraitoti rankogaliai laisvalaikio stiliui. Netiesa, kad laiką leidžiant mieste, marškinius dėvėti trumpesnėmis rankovėmis galima, o tai pritaikyti 8 valandų darbo dienai – ne. Galite naudoti šį patarimą net ir vėsesnėmis dienomis ypač atsitiktinai penktadienį. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra atraitoti mėlynų marškinių rankoves, vietoj kaklaraiščio. Ir tu jau pasirengęs!

Rašykite komentarą