5 patarimai Jums, kaip atrasti sportinį stilių kitaip

Autorius Darius 2019-01-25 0 Komentarai

 

 5 patarimai Jums, kaip atrasti sportinį stilių kitaip


Gali atrodyti, kad norint madingai apsirengti, jūs turite pakeisti visą savo garderobą. Tai tikrai netiesa - svarbiausia yra, meistriškai pasirinkti tinkančius drabužių elementus. Dėl to galime atrodyti puikiai net ir su kepure. Kaip tai padaryti?

 

 

 

1. Elegancija - detalėse!


Atsitiktinė apranga neturėtų būti nuobodi, nes daugumai patinka neįprasti dizainai bei spalvos. Miesto ar sporto stilius dažnai nėra elegantiškas, tačiau taip neturėtų būti. Pakanka pasirinkti tinkamas spalvas bei skirtingus aprangos elementus taip, kad atrodytai ne tik stilingai bet ir jaustaisi patogiai.

Dažnai dėvime patogius džemperius su gobtuvais. Bet norint atrodyti stilingiau, galima rinktis ir vyriškus džemperius be gobtuvo ar palaidines. Palaidinių stilius primena klasikinį džemperį, tačiau suteikia elegancijos.

2.Atkreipkite dėmesį į smulkmenas!


Labai svarbus yra gebėjimas rinktis drabužius, kurie atskleidžia tavo charakterį. Pavyzdžiui madingi vyriški džemperiai - vis ryškesnių spalvų, skirtinų siluetų ir įdomių paveikslėlių, kurie leidžia jums išlaikyti savitą stilių, taip pat leidžia išlikti stilingu. Ir nesvarbu, ar norėtume vaikščioti su sportiniais marškinėliais, laisvalaikio kelnėmis ar džinsais -  vyriški džemperiai bus tinkami prie bet kokių kelnių.


3. Megztiniui sakykite taip!


Megztinis vis dar siejamas su šiltu sezonu, kurį mezga tik močiutės. Trumpai tariant, megztinis yra nuobodus. Tačiau tai tik stereotipas, kuris jau seniai egzistuoja. Megzti audiniai yra madingi ir labai vyriški. Jums reikia tik atidžiai apžiūrėti.

Šiuolaikinis megztinis gali būti puiki alternatyva klasikiniam sportiniam džemperiui - tiek estetiška, tiek funkcionalu. Megztinis pasižymi įdomiu pynimu, originalia tekstūra ir unikaliu charakteriu.


4. Liemenė madingas akcentas!


Kitas stereotipas, kurį reikia paneigti, yra jaunų, madingų vyrų nenoras dėvėti liemenes. Liemenės gali tapti unikaliu priedu, galinčiu pakeisti sportį įvaizdį. Liemenės yra originalios ir madingos. Ar dėvite sportinę aprangą ir džemperius nuobodžių spalvų? Pridėkite šiek tiek pikantiškumo, įdėkite oranžinę liemenę ir suspindėsite iš naujo.

 

5. Švarkai tinkami bet kur!


Tai, kad švarką galima dėvėti su įprastais džinsais, nenuostabu - bet ar jį tinkama prie sportinės aprangos? Kodėl gi ne? Žinoma, juk švarkų modelių yra įvairių.

Švarkai yra siuvami specialiai vyrams, norintiems išlaikyti savo eleganciją. Vakaruose jau seno dėvimimi šortai ir kelnės prie švarko. Lėtai ši tendencija pasirodo ir mūsų šalyje. Taigi nėra jokių kliūčių, taigi nėra jokių kliūčių įnešti šiek tiek avangardo į vyrū stilių!

 

Rašykite komentarą