KAIP IŠLYGINTI MARŠKINIUS ILGOMIS RANKOVĖMIS?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Kiekvienas vyras turi pats (be motinos ar merginos pagalbos!) gebėti išsilyginti marškinius ilgomis rankovėmis. Tačiau tai yra tikrasis daugelio mūsų košmaras, todėl šiame straipsnyje mes išsklaidome visas abejones, kaip tai padaryti.

 

LYGŪS MARŠKINIAI ILGOMIS RANKOVĖMIS - ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO

 

Patarimas prieš lyginimą: atsekite visas marškinių sagas ir įsitikinkite, kad lygintuvo temperatūra yra tinkama, atitinkanti jūsų marškinėlių medžiagą. Prie darbo!

1. Pirmasis žingsnis - išlyginti apykaklę. Jūs turite tai padaryti tinkamai, nes kreiva apykaklė atrodo labai negražiai.

2. Tada patraukite marškinius ant siaurosios lyginimo lentos dalies ir išlyginus apykaklę - pradėkite, pavyzdžiui, nuo kairiojo peties, per nugarą iki dešiniojo peties..

 

3. Dabar atėjo laikas rankovėms. Ištieskite rankovę sagomis ir siūle į viršų. Išlyginkite taip, kad nebūtų raukšlės. Pirmiausia lyginkite rankogalių vidų, tada visą rankovės ilgį. Marškiniams ilgomis rankovėmis yra privalomas kraštas, todėl darbo galite imtis kryptimi nuo viršaus siūlės link tada gautas rezultatas bus puikus. Jei reikia, lygintuvu paspauskite kitą rankovės pusę.

 

 

4. Dabar lyginkite priekinę marškinių dalį su sagomis, iškleidus juos ilgiausioje lentos krašto dalyje, svarbu, kad apykaklė butų siaurojoje lyginimo lentos dalyje, o marškinių skvernai pakabinti laisvai. Kai lyginate, nepraleiskite paviršiaus šalia sagų. Laikydami marškinius už apykaklės ir apatinio jų krašto, išverskite juos ir palyginkite, kol pasieksite norimą rezultatą, vietoje kur sagos turėsite pasistengti (jas turite daugiau lyginti).

 

Ir voila! Tai nebuvo jau taip blogai, ar ne? Atminkite, kad praktika išmoko nepriekaištingai.

Dabar, kai jūs galite pats lyginti, pasakitykite mūsų straipsnį kaip derinti KOSTIUMĄ IR SPORTBAČIUS.

Žemiau yra mūsų mėgstamiausių marškinių TOP!

Rašykite komentarą