Kaip išsirinkti tinkamus batus?

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Sakoma, kad net ilgiausia kelionė yra sudaryta iš mažų žingsnelių. Kad būtų galima keliauti būtina patogi avalynė. Tai taikoma ne tik išsiruošusiems į ilgus žygius, bet ir pavyzdžiui, tvarkant įvairius reikalus mieste, susitinkant su draugais, išėjus pasivaikščioti ar užsiimant kasdiene veikla. Tinkamai pasirinkta lengva avalynė tikrai padidina komfortą. Todėl kyla klausimas kaip tinkamai išsirinkti, kai norimą porą ir dydį perkame internetinėje parduotuvėje, taip pat kokie modeliai geriausiai tinka sportui ir laisvalaikiui?

 

Batai internetinėje parduotuvėje

 

Apsipirkimas parduotuvėje pirktukas.lt suteikia galimybę peržiūrėti įvairių dizainų batus neišeinant iš namų. Daug spalvų, modelių ir dydžių, todėl net patys išrankiausi ras kažką sau. Kyla klausimas - kaip pasirinkti, kad būtų visiškai patenkinti?

Norint pasirinkti tinkamą batų dydį, išmatuokite pėdos ilgį nuo kulno iki ilgiausio piršto pabaigos, į pagalbą galima pasitelkti A4 formato popieriaus lapą pažymint taškus tinkamose vietose ir išmatavus atstumą tarp jų. Prie gautų matmenų turėtų būti pridedama apytiksliai 0,5 cm tam, kad avalynė būtų patogi. Šiuo pagrindu galima pasirinkti batų dydį remiantis prekių aprašyme esančiomis dydžių lentelėmis.

 Matavimai turėtų būti atliekami atpalaidavus pėdas, taip pat atkreipkite dėmesį, jei kojos patinusios, tai gali turėti įtakos siekiant gauti galutinį rezultatą. Renkantis skirtingų gamintojų batus, atkreipkite dėmesį į dydžių lentelės aprašymus ir jose pateiktus matmenis, kadangi gavus avalyne galite likti nemaloniai nustebinti ir nusivylę. Dėl šios priežasties geriau pirkti batus vieno mėgiamo prekės ženklo, o kilus abejonėms išmatuoti pėdą.

 

Pirktukas.lt internetiniame puslapyje rasite daug įvairių modelių batų, kuriuos galite peržiūrėti ir patikusius įsigyti. Tikslus prekių aprašymas leidžia susipažinti su avalynės savybėmis, sudėtimi bei išsirinkti tinkamiausią dydį. Taigi, galite sėdėdami kėdėje ir naršydami internetinėje erdvėje lengvai surasti sau tobulų batų porą. Tai geriausias variantas taupantiems laiką.

 

Sportiniai bateliai laisvalaikiui


Nors sportinė avalynė yra sukurta sportuojantiems, daugelis vyrų renkasi juos avėti kiekvieną dieną. Nenuostabu, nes patogus ir minkštas sportinių batelių padas, medžiaga viršutinėje dalyje teikia didžiulį komfortą avint juos kiekvieną kartą. Originalus, spalvingas dizainas leidžia susikurti unikalų ir savitą stilių.

 

 

 

 

Šio sezono viršūnėje lengvi sportiniai bateliai. Estetinis, šiek tiek elegantiškas jų dizainas leidžia juos derinti ir kurti savitą savo stiliaus charakterį. Šie batai taip pat tinkami ir formalaus stiliaus mėgėjams, nes leidžia atskleisti savo nepriklausomumą. Verta prisiminti, kad sportinius batelius avėti galima ne tik pavasarį ir vasarą, bet ir rudenį esant palankiems orams. Tai puikus pasirinkimas laisvalaikį leidžiantiems tiek gamtoje, tiek gatvės šurmulyje.

 

 


Rašykite komentarą