Kaip nustebinti moterį kovo 8-osios proga?

Autorius Darius 2019-03-01 0 Komentarai

Moters diena artėja labai greitai. Vėlgi, nupirkti šokoladą ir gėlę, eikite į kiną ar romantišką vakarienę? Kartais verta žvelgti į kitą pusę teigiamai! Šios dienos bloge pristatome neįprastas idėjas moters dienai.


JEI JI NORI EITI Į  MUZIEJŲ?


Galbūt jūsų draugė myli muziejus, ir jūs net apie tai nežinojote? Net jei muziejuje buvote paskutinį kartą vidurinėje mokykloje, verta nustebinti savo draugę. Pas mus tikrai plakatus muziejų pasirinkimas. Atminkite jog muziejaus pasirinkimas turėtų atitikti jos interesus. Tiesiog sužinokite kokį muziejų  jūsų antroji pusė norėtų aplankyti. Kokiame dar nesilankiusi. 

 


SPONTANIŠKAI SUPLANUOTA VAKARIENĖ


Ar jau keletą metų esate drauge, tačiau mylimoji skundžiasi dėl rutinos jūsų santykiuose? Jeigu nepaisysite tokių signalų, netrukus turėsite ieškoti naujo partnerio. Eikite į restoraną, graži aplinka, skani vakarienė, maloni muzika ir mėgstamas gėrimas. Arba tiesiog nieko neįpareigojanti tyla. Kartais visoms moterims to reikia.

 


APSIPIRKIMAS KARTU


Pasiūlykite jai, nuvykti į prekybos centrą ir leiskite jai praleisti tiek laiko, kiek ji nori. Beveik kiekviena moteris įvertins tokią auką. Nors kai kurie nori pirkti internetu, o ne perpildytame prekybos centre. Tačiau tai yra galimybė, kurią turėtumėte apsvarstyti.

 

 

APRANGA POROMS

 

Negalite vienas be kito? Ir norite tai parodyti visiems? Puiku! Nupirkite tai kas šiuo metu ant mados bangos – patogi ir praktiška apranga poroms. Tai patiks jums abiems. Ir staigmena garantuota. O mūsų el.parduotuvėje stilinga apranga poroms ypač patraukliomis kainomis!

 

 

PASKUTINĖS MINUTĖS BILIETAI


Tiesiog įsigykite pigiausius bilietus, pakuokite rankinį bagažą ir voila! Moterų diena šiais metais bus penktadienį, todėl tai puiki galimybė pasinaudoti savaitgaliu, kur nors be jokių įsipareigojimų ar kokio nors perdėto planavimo. Juk gyvenam tik vieną kartą! 

 

 

Štai tiek patarimų. Jums tik reikia išsirikti ir nustebinti savo antrąja puse.

Rašykite komentarą