KAIP PASIRINKTI GERIAUSIĄ ŠVARKĄ?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

 

Švarkas niekada neišeis iš mados, ir visada bus puikus pasirinkimas jį dėvėti. Ką verta prisiminti perkant švarką ir ko ieškoti?

 

VISŲ PIRMA – TINKAMAS ĮLIEMENAVIMAS

 

Simetrija yra pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Dygsnis, kuris yra švarko nugaroje ir eina nuo apykaklės iki apačios, turėtų atitikti stuburo liniją. Priekyje esančios sagos turėtų optiškai padalyti krūtinę į dvi puses. Jei pasirinksite per siaurą švarką, iškart pastebėsite, kad po susegimo medžiaga pradės raukšlėtis. Kita vertus, jei vyriškas švarkas yra per didelė, jį atpažinsite iš kabančių rankovių.

 

ANTRA - ŠVARKO ILGIS

 

Universalus švarkas turėtų apimti sėdmenis visiškai arba tris ketvirtadalius. Tikime, kad dalyvaujant vestuvėse, įvairiose šventėse ar klubuose teko pastebėti vyrus, kurie dėvi per trumpus, per siaurus švarkus, kurie vos užsisega viena iš sagų.

 

TREČIA - RANKOVIŲ ILGIS

 

Marškinių rankogaliai turi šiek tiek išsikišti po švarku. Norint pasiekti šį efektą, švarko rankovės turi būti 1-2 cm virš riešo.

 

 

Į ką dar verta atkreipti dėmesį?

 

  • Pasitikrinkite, ar švarką susegus apykaklė formuoja "V" formą.

  • Pirmoji saga turėtų būti žemiau krūtinkaulio, o antroji saga šiek tiek virš klubų.

 

Kadangi jau žinote, kaip pasirinkti vyrišką švarką, turite pasirinkti tinkamą spalvą. Peržiūrėkite mūsų ankstesnį straipsnį, iš kurio sužinosite, ar SPALVOTAS ŠVARKAS TIK DRĄSIEMS?

 

 

Rašykite komentarą