Kaip pasiruošti slidinėjimo kelionei? 5 daiktai apie kuriuos verta nepamiršti

Autorius Darius 2019-01-25 0 Komentarai

Kaip pasiruošti slidinėjimo kelionei? 5 daiktai apie kuriuos verta nepamiršti

 

Svarstote, ką imti, kai vyksite slidinėti?  Įranga ir drabužiai jau supakuoti, bet kas dar gali dar praversti? Čia pateikiamas sąrašas 5 dalykų, kuriuos turėtumėte pasiimti kartu  trumpesnei ar ilgesnei kelionei.

 

SAVAITGALIO SLIDINĖJIMO KELIONĖ - KĄ REIKIA IMTI?

 

Slidės, šalmai, akiniai, slidinėjimo batai yra įranga, kurių jūs tikrai nepamiršite. Ruošiantis slidinėti, verta prisiminti keletą papildomų dalykų, kurie bus naudingi net ir trumpai išvykai.

Svarbu nepamiršti ir tokių priedų kaip pavyzdžiui, apsauginis kremas ir saulės akiniai su UV filtru . Žiemos sezono metu veido oda turi būti pasirūpinta  apsauginiu kremu, turinčiu mažiausią SPF 20 filtrą . Akiniai, savo ruožtu, apsaugo akis nuo saulės ir ledo atspindinčių, saulės spindulių.

 

SAVAITĖ KALNUOSE - KĄ ĮSIDĖTI SLIDINĖJIMUI?

 

Dar labiau pasiruošti reikia tuomet jei planuojate kelionę į užsienio slidinėjimo kurortus. Tokiomis aplinkybėmis verta apsvarstyti galimybę pasidaryti ESDK kortelę, t.y. dokumentą, teikiantį nemokamas sveikatos paslaugas Europos Sąjungoje ir Šveicarijoje.   Sveikatos draudimo sąlygos  gali skirtis priklausomai nuo šalies, tačiau pateikus šią kortelę didžiąjai daliai užsienio gydymo įstaigų, galite tikėtis lėšų kompensavimo iš Nacionalinio sveikatos fondo.

Keletas striukių tinkamų kelionei:

Būtina pasiimti pirmosios pagalbos rinkinį, kuriame yra labiausiai reikalingi JUMS vaistai. Pagrindiniame slidininko pirmosios pagalbos rinkinyje turėtų būti tvarsčiai  ir bintai, gelis nuo sumušimų, skausmą malšinantys vaistai ir vaistai nuo peršalimo.
Mes savo ruoštu rekomenduojame šias klientų pamėgtas striukes, kurios tikrai neleis sušalti net ir slidinėjimo metu! Striukes pateikiame straipsnio apačioje!

 

Rašykite komentarą