Visi žinome, kad geriausias būdas paslėpti išsikišusį pilvą yra numesti svorio. Tačiau, jeigu tu dar tik pradėjai tai daryti sportuodamas ar laikydamasis dietos, mes turime keleta patarimų, kaip tai padaryti dėvint tinkamus rūbus.

 

Ne kiekvienas turi laiko sportuoti sporto salėje ar užsiimti aktyviu sportu lauke. Nepaisant didelių norų ir pastangų kartais pilvas nedingsta taip greitai, kaip mes to tikėjomės. Nepamirškime ir to, kad visai neseniai, dėl karantino, mes buvome priversti būti namuose be galimybės užssimti bet kokia fizine veikla už namų ribų ir tai tikrai nepridėjo didelės naudos mūsų raumenų sistemai... vietoje to pas daugellį mūsų atsirado išsikišęs pilvas, dėl mažo fizinio aktyvimu ir nuolatinio valgymo, o pas kai kuriuos ir vadinamas "alaus pilvukas". Taigi, kaip paslėpti tą nemaloniai atsikišusį pilvą ir jaustis labiau pasitinkinčiu savimi?

 

PATARIMAI VYRAMS, KURIE MĖGSTA RENGTIS KALSIKINIU STILIUMI

Jeigu tau patinka kostiumai ir švarkai tai dar nereiškia, kad turėtum jų atsisakyti. Tau reikia tik:

  • vengti tiesaus kirpimo švarkų, kurie optiškai padidina pečius;
  • savo spintoje turėkite įvairių marškinėlių, kurie tik pabrėžia jūsų pilvą, o neslepia jo;
  • geriau venk ryškių spavų kostiumų ar marškinių, o ypač su horizontaliomis juostomis, kurios sukuria stambios figūros įvaizdį;
  • rinkis liemenes - ypač tas, kurių užsegimas yra žemiau, jos šiek tiek paslėps pilvą;
  • nesusikišk marškinių į kelnes. Bet jeigu privalai nešioti sukištus marškinius, tiesiog juos šiek tiek ištrauk, kad neaptemptų išsikišusio pilvo.

 

KAIP PASLĖPTI IŠSIKIŠUSĮ PILVĄ - PRAKTINIAI PATARIMAI VISIEMS

Nesvarbu ar tu esi laisvalaikio stiliaus ar gatvės mados gerbėjas, tasisyklės, kurių turėtum laikytis norint paslėpti savo pilvą, yra visiems vienodos. Pirmiausia, ką turėtum daryti tai dėvėti atsegtus džemperius, laisvesnius marškinėlius, rinktis tamsesnes spalvas, tokias kaip juoda ar tamsiai mėlyna bei kitas, ir vengti rūbų su geometrinėmis figūromis, kurios optiškai padidina tavo figūra.

Juodos spalvos džemperis ir tamsiai mėlynos spalvos marškinėliai. Į šias tamsias spalvas tu turėtum koncentruotis norėdamas paslėpti savo trūkumus.

 

Taip pat nepamiršk vengti aptemptų kelnių, kurios automatiškai nukreips žvilgsnį į atsikišusį pilvą ar stambias šlaunis. Geriau rinkis kelnes su šiek tiek laisvesniu juosmeniu. O stilingi, laisvesniu juosmeniu, jogeriai  taip pat yra puiki išeitis slepiant savo trūkumus. Bet jeigu tau labiau patinka džinsai - tokiu atveju geriau rinkis tiesaus kirpimo su tik šiek tiek į apačią siaurėjančiomis klešnėmis.

Jogeriai  ir džinsai. Jeigu tu nori atrodyti lieknesnis - venk aptemptų šlaunų ir blauzdų kelnių.

 

Marškinėliai ir marškiniai su vertikaliomis juostomis padės optiškai paslėpti jūsų atsikišusį pilvą. Tačiau venkite smulkių juostų bei horizontalių juostų, nes jos optiškai didina.

Venkite horizontalių linijų ir pamilkite iš naujo vertikalias, kurios optiškai pavers jūsų figūrą lieknesne.

 

Oversize mada yra puikus būdas paslėpti atsikišusį pilvą, ypač aukštiems žmonėms. Apdribę kelnės, tariamai per dideli marškinėliai, per didelis džemperis... tik nepersistenk, nes per ilgi marškinėliai ar džemperis gali optiškai sumažinti tavo ūgį, ypač jeigu tu esi žemo ūgio.

Apdribęs džemperis ar ilgi marškinėliai yra tai,ką tu turėtum turėti savo spintoje, jeigu nori paslėpti savo kūno netobulumą.

 

Taip pat nepamiršk ir avalynės. Rinkis  laisvalaikio avalynę su akį traukiančia spalva ar modeliu ir storu padu. Taip pridėsi šiek tiek ūgio ir nukreipsi dėmesį nuo savo šlaunų ir pilvo.

Masyvus padas, išskirtinis dizainas be abejonės nukreips demėsį nuo tavo pilvo.

 

O jeigu tu nešioji akinius - rinkis storus rėmelius, kurie pabrėš tavo veido bruožus.

 

Nepamiršk, kad atsikišęs pilvas - tai ne pasaulio pabaiga. Daugelis vyrų turi šią problemą, o norint juo atsikratyti, ne retas pripažins, kad tai nėra lenga padaryti, ypač, kai mūsų fizinis aktyvumas yra mažas. 

Taip kad nenukabink nosies - tu esi ne vienas toks ir siek toliau savo tikslo!