VERSLO SUSITIKIMAS. KAIP RENGTIS POKALBIUI DĖL DARBO?

Autorius Darius 2019-02-20 0 Komentarai

Kiekvieno iš mūsų laukia sunkiausi ir labiausiai streso sukeliantys pokalbiai gyvenime: bakalauro gynimas, susitikimai su aukščiausia valdžia, galbūt, pasiaiškinimas savo viršininkui dėl sugadinto kompiuterio ir, žinoma, interviu dėl darbo. Kaip pasiruošti pastarajam?

Darbo interviu metu yra svarbiausias pirmas įspūdis. Buvo įrodyta, kad 56% nuomonės apie mus sudaro išvaizda, kūno kalba ir gestai.

 

TAIGI, KĄ DĖVĖTI DARBO INTERVIU METU?

 

Jei nenorite į pokalbį eiti kaip „pingvinas“ įsispraudęs į kostiumą ir suveržęs kaklą kaklaraiščiu, nebent Jūs kreipiatės dėl darbo, kuris reikalauja aukščiausio lygio formalumo t.y. verslo drabužių, rinkitės laisvesnio stiliaus aprangą. Aišku, treningas, su kuriuo po darbo vedžiojate šunį ar gurkšnojate alų prie televizoriaus, irgi nėra tinkamas pasirinkimas.

 

Šiuo atveju privaloma vilkėti marškinius, bet nebūtinai baltos spalvos. Puiki galimybė, rekomenduojama žmonėms, kurie ieško darbo kūrybinėje industrijoje, pasirinkti marškinius su mėlynais atspalviais, o skirtingų spalvų apykaklė tikrai pritrauks darbdavio dėmesį.

Taip pat Jūs galite leisti sau prie marškinių užsidėti džinsus ir mokasinus ar klasikinius batus. Pasiimti švarką ar ne, mes paliekame spręsti Jums. Jis nėra būtinas, tačiau galite jį turėti su savimi. Taip pat svarbu prisitaikyti prie kitų darbuotojų ir vyraujančių kompanijos taisyklių.

Viskas aišku? Tuomet griebkite savo CV ir eikite pasiimti savo svajonių darbą.

 

dzinsaivyriskas svarkasbalti marskiniai vyriski

 

Rašykite komentarą