KAIP RŪPINTIS SPORTBAČIAIS IR KITA SPORTINE AVALYNE?

Autorius Darius 2019-02-26 0 Komentarai

Mūsų sportbačių gyvenimas nėra lengvas. Dažnai jie papildo kasdieninį mūsų stilių, taip pat su jais žaidžiame futbolą, krepšinį tenisą. Ką daryti, kad pratęstume jų gyvavimo laiką?
Tikriausiai Jūs jau žinote, kaip rūpintis žieminiais batais, tam tikrose srityse sportinių batų priežiūra yra panaši, tačiau jie toli gražu nepanašūs į galingus neperšlampamus batus, todėl priežiūra taip pat ir skiriasi. 

 

KAIP VALYTI SPORTBAČIUS?

Paprastai valoma drėgna šluoste ar kempine, kuri pašalintų susikaupusį smėlį, purvą ar kitas šiukšles. Tačiau yra atvejų, kai šio metodo nepakanka ir reikia pasitelkti stipresnius purvo įveikimo būdus. Bet atminkite, kad tai turėtų būti daroma kuo įmanoma švelniau, nes kitaip batai gali to neatlaikyti. Taigi, pateiksime žingsnius, kaip savo batus prikelti antrai jaunystei:

  1. Ištraukite batų raištelius ir vidpadžius.
  2. Sudrėkinkite purvinas batų vietas.
  3. Su minkštu audiniu ar kempinėle ant šių vietų įtrinkite muilą.
  4. Nuplaukite raištelius.
  5. Nuplaukite batus vandeniu.
  6. Vandens perteklių nusausinkite popieriniu rankšluosčiu, jeigu reikia ir jų vidų.
  7. Palikite batus sausoje ir šiltoje vietoje. Jokiu būdu nedėkite jų ant radiatoriaus.

 

GUDRYBĖS:  

 

Nors nuplovėte sportbačius, tačiau jie vistiek neatrodo pirmo šviežumo? Naudokite gaiviklį, kad atkurtumėte tinkamą atmosferą bato viduje. O gal Jūsų batai baltos spalvos, kurie turi negražių įbrėžimų? Tiesiog pasiimkite balto matinio batų tepalo ir Jūsų bėdos išspręstos.

 

balti bateliaikarameliiai bateliaijuodi batai

Rašykite komentarą