KAIP SUSITVARKYTI SPINTĄ

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Mūsų filosofija remiasi tuo, kad mes siekiame padėti Jums išleidžiant kuo mažiau pinigų atrodyti puikiai. Taigi kodėl nepadarius tvarkos ir Jūsų spintoje su kuo mažesnėmis išlaidomis?

 

 7 ŽINGSNIAI SISTEMINANT JŪSŲ SPINTĄ

 

  1. Neperpildykite savo spintos. Perpildę savo spintą kiekvieną kartą kažko ieškodami turėsite versti ją. Jei turite per daug marškinėlių kabančių ant pakabų, žinoma, Jūs nematysite visų, todėl ieškodami tinkamų užtruksite laiko. Turėdami per daug porų šortų savo stalčiuje, Jūs nežinosite, kokie  slepiasi apačioje. Galite išvengti perpildymo naudodami vieną iš dviejų būdų. Pirma, atsikratykite netvarkos. Antra, išsklaidykite savo turimą garderobą per visą spintą (jeigu jie kabo ant pakabų) ar stalčių.
  2. Pasirinkite organizacinę schemą. Kai kurie žmonės pasirenka sudėlioti savo drabužius pagal spalvas, kiti pagal apsirengimo progas, kuriomis juos vilkės. Kiti pagal drabužių tipą. Nėra taisyklės liepiančios pasirinkti tam tikrą schemą, tiesiog įsitikinkite, kad ji bus priimtina Jums.
  3. Paltus, jei įmanoma, laikykite atskirai. Paltai gali užimti neįtikėtinai daug erdvės.Jei tai yra Jūsų problema, pamąstykite apie jų perkėlimą į atskirą vietą. Tai gali būti atskira spinta, o jei neturite galimybės – pasidarykite jiems kabyklą.
  4. Pasirūpinkite, kad batus rastumėte lengvai. Todėl, kad juos nešiojame ant kojų tai nereiškia, kad jie turi ir būti laikomi ant grindų. Marketingo tyrimai rodo, kad pirkėjai batų parduotuvėse turi tendenciją pirkti daiktus, esančius akių lygyje, ir yra linkę ignoruoti tai, kas yra aukščiau ar žemiau. Panašiai turite parduotuvės lentynas perkelti į savo spintą. Geriausia vieta – virš pakabų lentynoje. Jei nėra sumontuotos lentynos, pasitelkite savo nagingumą ir pasidarykite ją pats.
  5. Pakeiskite drabužius spintoje pagal sezoną. Kai ateina žiema Jūs tikriausiai nedėvite tų baltų lininių kelnių, arba storo, vilnonio megztinio vasarą. Žinoma, yra drabužių, kuriuos galite pritaikyti visais sezonais, tačiau daug tokių, kurie yra rečiau naudojami, todėl neužimkite vertingos vietos spintose, apkraudami jais. Tam puikiai tiks įvairios dėžės ar specialūs stalčiai tokių drabužių saugojimui.
  6. Nekaupkite skalbinių. Nemanau, kad galima didžiuoti tokiu taupumu kaip skalbimu kartą į mėnesį. Skalbinių kaupimas yra didelis blogis. Jei turite įprotį skalbti rūbus tik tada, kai jų prireiks apsirengti – atsikratykite tuo. Ir kas gali būti baisiausia – nedėkite nešvarių drabužių atgal į spintą! Spinta turi būti tokia vieta, kuriose visada kabės paruošti nešioti drabužiai.
  7. Padėkite atgal iš kur paėmėte. Tai yra didelė problema, su kuria manau daugelis žmonių kovoja (tarp jų ir aš). Tačiau šios taisyklės vertėtų laikytis. Tik padėdami drabužius į vietą palaikysite tvarką spintoje.

Rašykite komentarą