KAMUFLIAŽINIAI POLO STILIAUS MARŠKINĖLIAI –SUSIJUNGUSIOS DVI NAUJAUSIOS TENDENCIJOS

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Dvi tendencijos, kurios jau daug metų vyrauja madoje ir nepanašu, kad kas nors jas panaikins. Šiandien kalbėsime apie polo stiliaus marškinėlius su kamufliažiniais raštais.

 

Kamufliažiniai polo marškinėliai – dviejų skirtingų pasaulių susitikimas.

 

Polo marškinėliai tapo populiarūs sporto srityje, daugiausiai tenise ir golfe. Netrukus šį stilių perėmė Amerikos studentai ir taip jie išpopuliarėjo ir kasdieniniame stiliuje. Kamufliažiniai raštai yra visiškai iš kitos srities, kaip žinome jie atkeliavo tiesiai iš kariuomenės.

Nenuostabu kad  tarp polo ir kamufliažo nėra tokio akivaizdaus ryšio, tačiau madoje nieko nėra neįmanomo, o suderinus polo marškinėlius su kamufliažu gauname tikrai originalų sprendimą.

 

 

 

Kamufliažiniai polo marškinėliai – kaip juos dėvėti?

 

Kadangi jau kamufliažiniai raštai atkreipia dėmesį ir duoda išskirtinumo, reikėtų šiuos marškinėlius derinti kartu su tamsesniais drabužiais. Mūsų siūlomame derinyje dėmesį sutelkiame į juodą spalvą. Jogeriai ir aukšti sportiniai bateliai puikiai derės prie žalios spalvos marškinėlių ir neatitrauks dėmesio nuo pagrindinio elemento. O jei pasidarys vėsu visada turėkite  „Bomber“ stiliaus striukę.

 

polo-kamufliazas

Rašykite komentarą