KASDIENIS STILIUS TIESIAI IŠ MADRIDO - PAŽAISKIME SERGIO RAMOS'O STILIUMI!

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Sergio Ramos'o niekam pristatinėti nereikia, tai yra vienas iš žaviausių ir turbūt populiariausios pasaulyje futbolo komandos, kapitonas. Šiandien mes pažvelgsime į įprastą Ramos'o stilių, kuriuo jis pasidalino "Instagram" prieš sekmadienines varžybas prieš "Deportivo La Coruna".

 

SERGIO RAMOS'O STILIUS - KASDIENIS SU ŽIUPSNELIU ELEGANCIJOS

 

Žaidėjai, kurie sukuria mados tendencijas, nebėra naujiena. Vienas iš jų - Los Blancos (Real Madrid) kapitonas, Sergio Ramos'as, kurio stilius yra kažkur tarp gatvės stiliaus kaip Neymar'o ir elegantiško "Backham". Sausio 21 d., prieš rungtynes su "Deportivo La Coruna", Ramos'as Instagram'e pasidalino stilinga nuotrauka, su puikiu stiliaus deriniu kasdieniško ir elegantiško stiliaus gerbėjams.

 

 

PASIPUOŠK KAIP SERGIO RAMOS'AS

 

Sergio Ramos tiksliai žinojo, ką jis daro, pasirinkdamas drabužius savo stilizavimui. Madingi, plėšyti/glamžyti džinsai yra naujausia kasdienio stiliaus dalis, bet kartu su gerai derančiu tamsiai mėlynos spalvos megztiniu jie tampa elegantiški. Idealiai tiks pasirinkus vienspalvius pilko atspalvio marškinėlius, puikiai derės su pasirinktu mėlynu džemperiui/megztiniu. Taip pat ne mažiau svarbus stilizavimo elementas yra batai. Jei norite sekti Ramos'o pėdomis, pasirinkite elegantiškus batus tamsiai rudos spalvos. Tačiau, jei norėtumėte dėvėti šiek tiek kasdieniškesnį stilių, avėkite juodus sportinius batelius, kurie puikiai derėtų su kitais aprangos elementais.

 

 

       

Rašykite komentarą