KELI BŪDAI ATRODYTI OFICIALIAI NEVILKINT KOSTIUMO

Autorius Darius 2019-06-06 0 Komentarai

Ei. JŪS. Taip, Jūs. Laikas leisti sužinoti mažą paslaptį.
Pasiruošę? Jums nereikia vilkėti kostiumo. Patikėkit, Jūs galite palikti protingo asmens įvaizdį ir nesurišę savęs kaklaraiščiu ir neįspraudę į nepatogų, judesius varžantį kostiumą.

 

Atsikratykite pasenusios reakcijos: išgirdę žodį „formalus“ ir pakviesti pokalbiui prie pietų stalo iš karto šokate į  kostiumines kelnes ir švarką, bet moterys jau seniai nesilaiko šio aprangos kodo ir suteikia savo aprangai daugiau laisvės. Kodėl gi vyrai negali daryti to pačio?

 

PALAIDINĖ AUKŠTA APYKAKLE + SIAUROS KELNĖS

 

Pabandykite pasirinkti  juodos, tamsiai mėlynos spalvos palaidinę aukšta apykakle, plonos vilnos kelnes ir šiek tiek nublukusios spalvos batus ir elegantišką paltą. Štai, ir Jūs turite neoficialią vyrišką darbo aprangą, su kuria nepasidarysite gėdos net gi nuvykę į pokalbį su itin svarbia persona.

 

paltas

 

SPORTINIO TIPO MEGZTINIS + MARŠKINIAI

 

Jei Jūs ieškote aukštos kokybės megztinio, su kuriuo atrodysite oficialiai siūlome rinktis kašmyro, ar medvilnės medžiagas, jis puikiai tiks prie Jūsų kūno formų ir bus lengva priderinti prie savo aprangos, aišku paprastų marškinėlių trumpomis rankovėmis siūlome vengti.  Toks megztinis puikiai tiks dėvėti visą dieną, be to dar vienas jo pliusas –  nesikandžiojanti kaina.  Už nedidelę sumą Jūs galite įsigyti aukštos kokybės megztinį, kuris atrodys prabangiai. Taip pat, einant į susitikimą prie jo galite derinti marškinius.

 

oficialus stilius

 

ŠVARKAS + MARŠKINĖLIAI + CHINOS

Kokybiški marškinėliai  (geriausia 100% medvilnės), tradicinių spalvų  puikiai atstoja marškinius prie kostiumo. Norint sukurti pilno kostiumo įvaizdį vilkėkite mėgstamą švarką ir kostiumines kelnes pakeiskite į chinos stiliaus.

 

Pabandykite pasirinkti juodos ar mėlynos spalvos švarką, tamsiai žalios spalvos kelnes, baltos spalvos sportinio stiliaus batus su odos imitacija, kurie puikiai tiks prie tokio aprangos derinio ir neatrodys pigiai. Na štai ir turime dar vieną aprangos derinį, kuris lengvai pakeis kostiumą. 

 

svarkas oficialus

Rašykite komentarą