PAVASARIO MADA: KLAIDOS, KURIAS JŪS PRIVALOTE NUSTOTI DARĘ

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Kai tamsu, tokia tampa ir Jūsų apranga. Bet pavasaris tai ne pats puikiausias metas propaguoti gotišką stilių, saulės spinduliai nepakankamai ryškūs, kad užtektų vien jų šviesai palaikyti, prie to turite prisidėti ir Jūs.  

 

NEPAMIRŠKITE SPALVŲ

Kai tamsu, tokia tampa ir Jūsų apranga. Bet pavasaris tai ne pats puikiausias metas propaguoti gotišką stilių, saulės spinduliai nepakankamai ryškūs, kad užtektų vien jų šviesai palaikyti, prie to turite prisidėti ir Jūs.

 

VISKAS PATAISOMA

 

Jūs teisūs ieškodami kompromiso, tačiau klystate rašydami mirties nuosprendį tamsioms spalvoms.  Chaki , tamsiai ruda, miško žalumo – šios spalvos turėtų eiti į Jūsų pasirenkamų spalvų spektro galą, tačiau keliais tonais šviesesni šių spalvų dariniai bus puikus pasirinkimas. Tiesiog išlaikykite viską neutraliai ir ženkite į šviesą.

 

pavasario spalvos

 

DEMONSTRUOTI ODĄ KIEK PER ANKSTI

 

Nepamirškite, kad beveik 6 mėnesius mes slėpėmės po vilnoniais megztiniais ir mūsų oda negavo pakankamai vitamino D iš saulės spindulių, todėl dabar ji tiesiog reikalauja saulės vonių. Tačiau gyvename tokioje klimato zonoje, kur dviženklė temperatūra dienos metu neišsilaiko iki pat vakaro ir degintis dar tikrai netinkamas metas. Todėl  nudirto viščiuko oda kol kas geriau atrodys paslėpta.

 

SPRENDIMAS

 

Būkite išlaisvinti nuo paltų – rinkitės drabužių sluoksniavimą. Rinkitės kokybiškos medžiagos marškinėlius ir marškinius bei švarkelį, kurį prireikus galėtumėte nusirengti. Taip pat galite atraitoti marškinių rankoves ir leisti savo rankų odai pajausti pirmuosius saulės spindulius. Be to, tapsite laimingi, jei per pirmą barbekiu vakarėlį  šiais metais Jūs būsite pirmasis pasirinkęs tokį aprangos sprendimą. 

 

drabuziu sluoksniavimas

 

NEPRALEISKITE SAVO PIETŲ PERTRAUKOS

 

Pavasarinio lietaus džiaugsmai – lašai nusėda ant žolės, jaučiamas gaivus žolės susimaišiusios su sudrėkinta žeme kvapas ir Jūs, grįžtantis iš pietų pertraukos su permirkusiu, apgailėtinai atrodančiu zomšiniu švarku...

 

SPRENDIMAS

 

Kiekviename žingsnyje nešiotis skėtį ganėtinai nepatogu, Jūs turite priimti kitą sprendimą, jei pradės lyti, kas garantuotų, kad vanduo nuo Jūsų nubėgs kaip nuo anties plunksnų.

Jūsų plaukams siūlome pasirinkti mažai priežiūros reikalaujantį prancūzišką kirpimą ar atgal sušukuotų plaukų stilių, kurį lengvai pataisytumėt rankų pagalba, nenaudojant  šukų.

 

Na o rūbų medžiagas rinkitės tokias, kurios nesugers viso lietaus. Pavyzdžiui kašmyras tokiu atveju nėra geriausias pasirinkimas, jis kaip kempinė sugers visą vandenį ir persigers visi po juo esantys rūbai. Tokiu atveju geriausiai rinktis gabardiną.

 

paltas

Rašykite komentarą