KOKIŲ KLAIDŲ VENGTI RENKANTIS DRABUŽIUS Į DARBĄ?

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Pirmasis darbas priešais Jus? Tai ženklas, kad turite išpildyti visus reikalavimus: išsiskirti su turima patirtimi ir žiniomis bei nuspręsti, ką dėvėti ir kaip prisistatyti per pokalbį. Ir ar tikrai žinote, ką nešioti į darbą kiekvieną dieną?

 

Jums atrodo, kad jei tai nėra darbas banke, akcijų rinkoje ar ligoninėje, kur reikia laikytis griežtų aprangos taisyklių, tai Jūs galite rengtis bet kaip? Na, drįsčiau paprieštarauti. Štai ko Jūs turite išvengti, jeigu norite darbą išlaikyti kuo ilgiau ir palikti gerą įspūdį savo kolegoms ir viršininkui:

 

TIE PATYS MARŠKINĖLIAI ANTRĄ DIENĄ IŠ EILĖS

 

Žinoma, yra išimčių. Ne kiekvienas turi spintas, užimančias puse vidutinio buto, todėl jei marškinėlius grįžę namo pakeičiate kita apranga, tuomet jie bus gana geri ir sekančiai dienai, tačiau jei po darbo su kolegomis užsukote į barą „vienam bokalui alaus“, kuris baigiasi paryčiais, garantuojame, kad marškinėliai bus „surinkę“ visus alkoholio ir cigarečių kvapus, bei atsiduos prakaitu, tad mes primygtinai siūlome šios aprangos nesirinkti sekančią dieną.

 

NE PIRMO ŠVIEŽUMO KOJINĖS

 

Manote, kad niekas nepastebės, kad Jūs nekeičiate savo kojinių? Jūs klystate, galbūt to nejaučiate Jūs, tačiau aplinkiniai greitai pajaus nuo Jūsų sklindanti „aromatą“. Taip pat yra tokių situacijų, kuomet pasimato nederančios spalvos kojinės prie Jūsų kelnių ir kas baisiausia gali atsitikti – SKYLĖS.

 

SUSIGLAMŽĘ DRABUŽIAI

 

Jūs nežinote kaip naudotis lygintuvu? Laikas išmokti šio unikalaus meno.  Prisiminkite, kad darbo vieta yra ne jaunimo stovykla, kurioje Jūs galite leisti sau atrodyti kaip berniukui, kuris pabėgo nuo mamos priežiūros. Juk galų gale Jūs esate suaugęs, ar ne?

 

 

KLASIKINĖ AVALYNĖ

 

Batai, kuriuos Jūs renkatės žaisti krepšinį, sandalai ir šlepetės – visi šie pasirinkimai tegul lieka kitoms progoms. Į darbą geriausia rinkitės standartą – odinius batus.

 

VYRIŠKI AKSESUARAI

 

Tai negalioja vestuviniam žiedui, laikrodžiui ir akiniams, bet jei nenorite priminti Karibų pirato, apsikarsčiusio žiedais ir auksinėmis grandinėmis, siūlome nepersistengti renkantis papuošalus. Jei norite pademonstruoti savo aksesuarus, geriau tai darykite po darbo.

 

marskineliaiklasikiniai bataiMarskiniai

Rašykite komentarą