Gera knyga yra tai, kas visada turėtų būti atostogų bagaže. Tai leis jums nužudyti laiką kelyje ir pramogauti vakarais. Atostogos yra geriausias laikas skaityti įdomias knygas ir atsipalaiduoti nuo savo kompiuterio ar išmaniojo telefono ekrano. Bet ką verta supakuoti į kuprinę ar įsidėti į elektroninių knygų skaitytojų atmintę? Čia yra 7 knygos, kurias tikrai verta pasiimti kartu, vykstant atostogauti.

 

1. STEPHENAS KINGAS - OUTSIDER

Tamsos karalius - taip, dažnai apibūdinamas Steponas Kingas. Šio autoriaus nereikia niekam pristatyti. Taigi, jei kas nors nori šiek tiek baimės atostogų vakarais, naujausia knyga "Outsider" turėtų būti įtraukta į pirkinių sąrašą.

2.PAUL BEATTY - IŠPARDAVIMAS

Jei kas nors ieško neteisingos ir originalios literatūros, šis pavadinimas puikiai papildys atostogų biblioteką. Juodasis autorius Paulas Beatty sukūrė tam tikrą satyrą Amerikos visuomenėje, neužmiršdamas nešvarių anekdotų. Ši pozicija gavo prestižinį "Booker" apdovanojimą, kuris patvirtina, kad tai verta paminėti.

 

3.WOJCIECH JAGIELSKI - Į RYTUS NUO VAKARŲ

Ar verta skaityti kelyje ... keliaujant? Taip, jei vertinate tikrai įdomią istoriją. Knyga "Į rytus nuo vakarų" yra unikalus romanų ir faktais pagrįstų reportažų derinys, kuriame Wojciechas Jagielskis minėjo savo keliones. Tačiau tai nebus idiliškas pasakojimas - nebus sunkių tiesų, konfliktų ir istorinių akretacijų.

4.HENRIS MARSH – DO NO HARM

Atostogų metu jums nereikia atsisakyti literatūros, kuri juda ir grindžiama realiu gyvenimu. Ši pozicija buvo vertinama, be kita ko The New York Times, jie sakė, kad tai yra tikra pojūtis leidybos rinkoje. Knyga apibūdina medicinos istorijas, surinktas gydytojo – neurochirurgo. Šis pavadinimas tikrai kalba apie gyvenimą ir mirtį.

 

5.SAMANTHA YOUNG – PAVOJINGI ŽAIDIMAI

Šioje knygoje yra visko... romantikos, neapsakomai gardžiai aprašytų aistrų, šeimos istorijų, draugystės, sudaužytų širdžių, ilgesio ir visad gelbstinčios vilties. O paskutiniai puslapiai tiesiog sukelia euforiją. Ši knyga patiks tiek vyrams, tiek moterims – ją bus galima perskaiyti kartu su mylimuoju atostogų metu.

6.DAN BROWNAS - KILMĖ

"Leonardo da Vinčio kodas" ir "Angelai ir demonai" yra pavadinimai, kuriuos visi žino. Dano Browno neįprasto stiliaus gerbėjai negali praleisti šios knygos. "Kilmė" - tai romanas, kuris suteikia mintį ir tuo pačiu metu yra pilnas veiksmų, persekiojimų ir greito veikimo.

 

7.JASON MATTHEWS – RED SPARROW

Kas gali būti maloniau nei romanas apie slaptus agentus. "Red Sparrow" – tai ne tik kita grožinės literatūros knyga. Jasonas Matthewsas buvo CŽV darbuotojas ir išsamiai papasakojo detales apie žvalgybos agento darbą.