KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS PASIVAŽINĖJIMUI SU MOTOCIKLU? 


Pirmieji pavasario saulės spinduliai ir šiek tiek šiltesnis, oras tinkamas išvykti į kelius su motociklais. Tačiau, prieš išvykdami, sužinokite, kaip apsirengti, kad nesušaltumėte per pirmąjį pasivažinėjimą.

 

KOKIĄ APRANGĄ RINKTIS?

 

Visų pirma, neapsigaukite pirmaisiais saulės spinduliais. Pavasaris dar tik prasideda, todėl jūs vis dar galite sušalti, ypač važiuojant motociklu. Net ir šiltą, saulėtą dieną turėtumėte gerai pagalvoti apie savo stilių, nes vėsiu oro greitai sušalsite. Šalmas ir pirštinės, žinoma, yra pagrindas, tačiau verta prisiminti apie tinkamą striukę ir kelnes. Ankstyvą pavasarį taip pat verta investuoti į termoaktyvius apatinius drabužius, kurie palaiko tinkamą kūno temperatūrą.


KĄ PASIRINKTI - ODĄ AR TEKSTILĘ?


Kokią striukę geriau rinktis motociklininkams - odę ar tekstilinę? Pirmasis variantas - klasikinis natūralus, odinė striukė - yra ne tik stilingas sprendimas, bet ir svarbus apsaugos elementas. Oda yra itin patvari ir atspari trinčiai, ji apsaugo jūsų odą kritimo atveju.
Tekstilinės striukės yra šiek tiek pigesnis sprendimas. Jos yra pagamintos iš patvarios sintetinės medžiagos, kurio didžiausias privalumas yra lengvumas. Tekstilinės striukės yra labai patogios ir tuo pat metu geriau prisitaiko prie oro sąlygų. Pirma, jos užtikrina geresnę ventiliaciją ir, antra, apsaugo nuo lengvo lietaus.


GERIAUSIA MOTO APRANGA


Atsižvelgiant į tai, kad šios striukės puikiai tinka motociklininkams ankstyvą pavasarį, galite sau leisti pasirinkti kokį norite stilių. Jei nuspręsite rinktis plonesnę tekstilę striukę, po ja uždėkite megztinį. Jums gali jo prireikti, ypač šaltesnę dieną. Kai dėl striukės jau nuspręsta pasirinkite kelnes. Jei nenorite daug išlaidauti, pasirinkite džinsus arba laisvalaikio kelnes, prie kurių galite pritaikyti apsaugas. Kita vertus, kaip šiek tiek šilčiau, roko stiliaus džinsai atrodys tobulai (žr. žemiau pateiktą stilių).