KOKIAS KELNES PASIRINKTI PRIE JUODŲ MARŠKINĖLIŲ?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Juoda palaidinė su ilgomis rankovėmis puikiai tiks kiekvienoje situacijoje, bet ne viskas tinka deriniui prie jos. Kokias kelnes reikėtų pasirinkti derinant vyriškus juodos spalvos marškinėlius, kad atrodyti puikiai?

 

JUODA

 

Juodos spalvos ploni vyriški marškinėliai (pvz., POLO marškinėliai) kartu su šiek tiek platesnėmis juodomis vyriškomis kelnėmis neabejotinai suteiks jūsų stiliui dinamišką išvaizdą. Be to, kelis sezonus iš eilės šis dizainas yra visiškai pasiteisinantis.

 

 

SPALVINGOS CHINOS

 

Juoda puikiai dera su kitomis spalvomis, pavyzdžiui, pilka, smėline, mėlyna, ar net vyšnine. Jei norite sukurti išskirtinį stiliaus derinį, geriausia pasirinkti"chinos" modelio kelnes. Jos yra patogios, madingos, o jų kirpimas puikiai tinka prie kiekvienų marškinėlių.

 

JUODA IR BALTA

 

Taip pat galite kurti kontrastingą savo stilių pasirinkdami baltus plėšytus džinsus ir juodus marškinėlius. Tiesiog nepamirškite, kad aptempti marškinėliai tiks tiek prie aptemptų, tiek prie laisvesnio kirpimo kelnių. Priešingai, laisvesni marškinėliai gerai atrodys su tampriomis ir aptemptomis kelnėmis, bet ne visada su plačiomis kelnėmis.

 

 

Kadangi jau nusprendėme, kurios kelnės turėtų derėti su juodais marškinėliais, žiūrėkite mūsų pasiūlymus šioje kategorijoje:

Rašykite komentarą