KOKIAS KOJINES PASIRINKTI PRIE KOSTIUMO?

Autorius Darius 2019-02-01 0 Komentarai

Tai natūrali detalė, tačiau iš tikrųjų derinant kojines su jūsų dėvimu kostiumu, jos yra ne mažiau svarbus jūsų stiliaus elementas. Jos gali būti klasikinės, tačiau šiuo elementu taip pat galite atkreipti dėmesį ir pridėti tam tikrą savitą stiliaus akcentą. Taigi kokias kojines pasirinkti deriniui prie kostiumo? Ar ryškios spalvos yra gera idėja?

 

KOKIAS KOJINES PASIRINKTI PRIE KOSTIUMO?

 

Pirmiausia, prisiminkite auksinę taisyklę - kojinės turi būti pakankamai ilgos, kad niekas sėdintis prieš tave nematytų tavo plikų kojų, net jei jūs susidėjote koja ant kojos. Iš patirties žinome, kad tos, kurios pasiekia blauzdos vidurį yra geriausios.Visada saugiau pasirinkti kojines tokios pačios spalvos kaip ir jūsų kelnės arba batai.

Pastaba: juodos kojinės, priešingai populiariam įsitikinimui, nėra universalios. Žinoma, jos tinka prie juodų kelnių, jas taip pat galima derinti su tamsiai pilka ar kitomis tamsiomis spalvomis, taip pat jei dėvite tamsius batus. Tačiau su rudais jos atrodys baisiai.

 

 

KOJINIŲ POTENCIALAS!

 

Kojines taip pat galite naudoti, kad sugadintumėte tipišką, gana nuobodų ir elegantišką stilių. Žaiskite su spalvomis - oranžinė, geltona, raudona, žalia, violetinė ... taškai? Dryžiai?Piešinys? Kuo daugiau! Dėka tokių kojinių atrodysite šiuolaikiškas ir atsipalaidavęs.

Kadangi jau žinote, kurias kojines pasirinkti, pasitikrinkite, KOKIAS KELNES PASIRINKTI PRIE JUODŲ MARŠKINĖLIŲ?

 

Rašykite komentarą