KOKIOMIS TEMOMIS KALBĖTI SU MERGINA PER PIRMĄJĮ PASIMATYMĄ?

Autorius Darius 2018-09-12 0 Komentarai

Galiausiai jums pavyko pakviesti ją į pasimatymą. Džiaugiesi savo sėkme,bet nežinai kaip viskas vyks,svarbiausiai nesijaudink - tai yra pirmoji klaida! Tai yra pirmasis pasimatymas ir tik jums nuspręsti norite padaryti didelį įsūdį ar ne. Tiesiog kino, vakarienės ar gėlių nepakanka. Kokiomis temomis kalbėti su mergina per pirmąjį pasimatymą?

KAIP KALBĖTIS SU MERGINOMIS?

Kiekvienas vaikinas bando atsakyti į šį klausimą, tikriausiai nuo pasaulio pradžios, tačiau atsakyti į jį taip ir nepavyko. Kaip populiarus pokštas tapo: "moters “taip“ reiškia "taip ", “ne“, „galbūt“arba „galbūt ne“, galiausiai tai gali nereikšti nieko..." - ir tik tuo atveju, jei ji tau pasakė, ne, nes yra ne alkana arba taip, tu galite atvykti į vakarėlį su savo darugais per pirmajį pasimatymą.

Ir dabar rimtai. Per pirmąjį pasimatymą verta būti spontanišku ir kūrybingu, bei iš anksto parengti keletą temų. Dėl to jūs tęsite pokalbį ilgiau ir pasirodysite gerai.

APIE KOKIAS TEMAS KALBĖTI SU MERGINA - MINI GIDAS

  • Jei žaidžiate bet kokį sportą, parodykite jį! Merginos tikrai mėgsta sportiškus vaikinus. Negalima kalbėti apie tai per ilgai, nebent mergina yra tikra šio sporto entuziastė.

  • Jūs galite kalbėti net apie kelias valandas, net jei jūs turite skirtingus skonius. Prisiminkite savo ankščiau mėgstamus daininkus iš įvairių muzikos žanrų.

  • Kai kurios moterys mėgsta gerai apsiskaičiusius vyrus, todėl kiekvienu atveju prisiminkite, kas parašė mėgstamiausias knygas ir kas jie yra. Jei neturite tokių, raskite kažką internete – nes nepavyks išlaikyti pokalbio plano.

  • Jūsų aistros ir svajonės - tikriausiai labiausiai maloni ir saugiausia tema. Ar tu svajoji keliauti į JAV? Ar turėjai savo grupę vidurinėje mokykloje? O gal norite tapti bokso treneriu? Pasakyk jai apie tai!

 

Pokalbio metu ieškokite panašumų tarp savęs, tada labai natūraliu būdu palaikysite pokalbį, ir jausite, kad turite daugiau bendrų dalykų. Nepamirškite gerų manierų – visi mėgsta tai, bet moterys ypač.

Rašykite komentarą