Kostiumas ir sportbačiai yra pavojingas duetas. Jei pasirinksite gerą derinį, gausite stiliaus lengvumą ir paprastumą. Priešingu atveju derinys gali nepasiteisinti. Kaip derinti drabužius, kad būtų galima efektyviai sujungti dvi skirtingas stiliaus dalis? Štai kur yra klausimas.

 

Atėjo laikas paneigti mitą. Remiantis daugeliu kostiumų ir sportinių batelių deriniu, tai yra sakramentas, mados kanonų išniekinimas ir stilinga sunki nuodėmė. Šiandien parodysime, ką ir kaip sujungti, kad atrodyti kasdieniškai, bet madingai.

 

KADA TOKS STILIUS TURI PRASMĘ?

 

Pirmoji asociacija, susijusi su kostiumu? - elegantiška, klasika ir nepriekaištinga išvaizda. Turite prisipažinti, kad kartais net gerai pasirinktas švarkas ir kelnės su kanto kraštu nedera prie sportbačių. Kostiumas priklauso mados kanonui. Banko prezidento, advokato ir politiko dienos apranga turi šį aspektą, ir nieko negalima padaryti. Kostiumas ir sportbačiai panašiomis aplinkybėmis yra tarsi skirtingų ... kojinių pora. Už teismo ir plenarinio posėdžio kambario visos (madingos) gudrybės leidžiamos, taigi, laikas peržiūrėti drabužių spintą.

 

KITAS KELIAS

 

Klasikinių vyrų stiliaus jėga slypi paprastume. Subtilios spalvos, geros kokybės medžiagos ir puikus pasiuvimas yra tobulas trio. Švarko kalnierius kontrastuoja su marškinių spalva.Tai, savo ruožtu, patraukia dėmesį į kaklaraiščio modelį. Panašios taisyklės turėtų būti naudojamos pasirenkant stiliaus elementus, pagrįstus švarkelio ir sportbačių deriniu. Tokiu atveju išvengsime spalvų derinimo (renkamės dominuojančius spalvinius derinius). Įvairių spalvų derinimas turi būti atliekamas atsargiai. Kalbėdami apie kostiumą šiame derinyje, pamirškite liemenę ir leiskite šilko kaklaraiščiui laukti daugiau formalių progų. Taip pat atsisakykite baltų krakmolintų marškinių.

KOSTIUMAS IR SPORTBAČIAI - GALI DERĖTI

 

Baltą pakeiskite į mėlyną. Šilkinį kaklaraištį - velvetu ar vilna. Taip pat atkreipkite dėmesį į kojų ilgį ir plotį bei, kaip prisitaiko jūsų švarkas. Per platus švarkas apsunkins jūsų stilių. Kelnės gali iškraipyti figūrą ir net optiškai sutrumpinti koją, jei ant jų pakabinsite nereikalingo audinio raukšles. Geriausias pasirinkimas činos - jos paprastos, lengvos tekstūros ir dera sportiško charakterio stiliuj. Pasirinkite vienos spalvos avalynę. Sakome ryžtingą "taip" baltos, pilkos arba tamsiai mėlynos spalvos sportbačiams.

 

 

ŠVARKAS IR SPORTBAČIAI - PROTINGAS KASDIENIS PASIRINKIMAS

 

Už žvaigždžių ir įžymybių derinių slepiasi stilistai. Verta atidžiau pažvelgti į jų stilių ir įgyvendinti šiuos sprendimus praktikoje. Mūsų pagrindinis šio derinio favoritas yra "Bradley Cooper" ir jo apranga iš "GQ" sesijos. Pradėkime nuo viršaus. Aktorius pasirinko laiko patikrintą, prigludusį švarką. Jis sujungė jį su melsvais marškiniais ir siauru kaklaraiščiu. Kelnės, nors ir nėra pagamintos iš tos pačios medžiagos, puikiai dera ir yra šiek tiek užraitotos. Visa tai derinama su įvairiomis bspalvomis – gilus, tamsiai pilkos ir baltų sportinių batelių, derinys. Stiliaus somba, žmogau!

Jūs galite praturtinti savo aprangą su aksesuarais - krepšiu, portfeliu ar madingu diržu.

Ar turite kokių nors išbandytų idėjų sujungiant švarką/kostiumą ir sportinius batelius? Pasidalinkite jais komentaruose!