Kostiumų ir mėlynos spalvos anatomija

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

Mėlyna spalva kurį laiką nustojo būti kostiumų aprangos elementu skirtu politikams, diplomantams ir verslininkams, ir tapo labiau vertinama kaip kasdienio stiliaus dalis. Tačiau tai nereiškia, kad švarkas nebėra elegantiška ir elitinė apranga. Šios rūšies garderobas elegantiškas, nesenstantis ir prabangaus pobūdžio išliko nepakitęs ir tai viena priežasčių kodėl šiuolaikiniai vyrai taip noriai juos dėvi. Tačiau prieš perkant verta sužinoti kaip sukuriamas švarkas ir į ką vertėtų atkreipti dėmesį. Tai leis jums pasirinkti tobulą stilių, kuris tiks jūsų siluetui ir progai, kuriai bus skirtas.

 

GERO STILIAUS UŽSLĖPTI AKCENTAI

 

Paprasčiausias kostiumų tipo atskyrimas yra pagal atskirų ir dvigubų eilučių modelius. Žinoma, tai reiškia, kad pirmasis užlėptas stiliaus akcentas yra vienos dalies mėlyno švarko eilutė. Vienos eilutės kostiumas paslepia trūkumus neproporcingai aukšto ir liekno sudėjimo vyrams. Negalint pasigirti proporcingo sudėjimo formomis, tai geriausias pasirinkimas. Žinoma, tai tik patarimas, o ne taisyklė, kurios reikia griežtai laikytis.

 

Antrasis stiliaus akcentas yra sagų skaičiaus suma. Populiariausi modeliai šiuo metu yra su viena arba dvejomis sagomis. Retro ir įdomesnio stiliaus mėgėjai renkasi švarką su trimis sagomis, kurios suteikia įdomų simbolinį stilių, tai taip pat puikus pasirinkimas aukštiems ir liekniems vyrams, kuriems svarbu pabrėžti turimus privalumus. Dvieiliai švarkai dažniausiai turi keturias ar net šešias sagas. Perkant galite rasti 2 arba 4x6x3 – pirmasis skaitmuo rodo kiek yra sagų, o kiti mums nusako kiek jų reikia susegti. Turėkite omenyje, kad jei švarkas turi daugiau nei vieną sagą, ta, kuri yra apačioje turi būti palikta neužsegta.

 

 

Kas yra švarkas?

 

Mėlyni švarkai turi daug elementų svarbių stiliui. Verta susipažinti su jų sąrašu ir pavadinimais, kad norint įsigyti būtų  išvengta papildomų problemų, o pardavėjui nusakytumėte ko pageidaujate.

Viena iš svarbiausių švarko dalių yra atvartos, reikėtų atkreipti dėmesį į  jų plotį, tai yra tas akcentas pagal kurį deriname kaklaraištį ir jo plotį. Siūlės jungiančios švarko apykaklę su atvartais profesionaliai vadinamos kostiumine apykakle.

 

Priekyje, paprastai, yra nedidelė kišenėlė skirta įsidėti nosinaitei (fantazijai - peteliškei). Ši kišenėlė vadinama saberiu ir neturėtų būti painiojama – kaip yra šiandien - su kilpa, kuri yra maža skylė kairiajame atvarte. Kilpa anksčiau buvo naudojama užsegti atvartus šaltomis dienomis, vėliau tai liko kaip dekoratyvinis elementas, kuriame gali būti įdėta gėlė šventinėmis progomis.

 

 

 

Svarbus akcentas taip pat yra švarko kišenės. Jos gali būti paprastos arba įstrižos, turinčios skirtukus arba ne. Kartais taip pa galite rasti liemenes su maža kišenėle dešinėje, vadinamą bilietu. Švarko gale yra vadinamos įpjovos-sklastymai. Priklausomai nuo modelio ir jo tipo jis gali turėti vieną arba dvi įpjovas (sklastymus), o kartais gali jų nebūti visai. Sklastymai leidžia lengviau įdėti rankas į kelnių kišenę ir sėdėti. Vienos eilutės modeliuose jie nėra būtini, nes šio modelio švarkai turi būti atsegami prieš atsisėdant. Dvigubų eilučių modeliuose patartina atkreipti dėmesį į dvigubas įpjovas turinčius švarkus – tai žymiai padidina komfortą.

 

 

Rašykite komentarą