KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS?

Autorius Darius 2019-01-30 0 Komentarai

KUR ATOSTOGAUTI MAŽOMIS IŠLAIDOMIS?


Atostogaujant kiekvienas norėtų ištrūkti iš savo gimtosios šalies ir pamatyti gražų pasaulį. Kur vis dėl to keliauti, kai turite griežtai ribotą biudžetą? Sakoma, kad "tiems, kurie labai nori, nėra nieko neįmanomo", ir jei tik jūs turite galvą, galite patekti į daugybę puikių vietų, neišleisdami daug pinigų ir praleisdami nepamirštamas atostogas. Kur keliauti, svarbu, bet svarbiausia yra geras planavimas ir gebėjimas ieškoti galimybių.

 

Pirmiausia turite nusistatyti kelionės tikslą ir numatyti kokią pinigų sumų mes turime. Taip prasideda jūsų svajonių atostogų planavimas. Vietos kelionės prei jūros nebūtinai bus pats pigiausias variantas. Viešbučiai ir restoranai labai vertina savo paslaugas. Kaip rezultatas, jei mes norime atostogas praleisti prabangiai, mes išleisime didžiules pinigų sumas maitinimui ir apgyvendinimui, o norint daugiau malonumų ir pramogų teks gerokai paploninti piniginę.

 

 

Gera idėja yra sekti kelionių agentūrų reklamas - dažnai organizuota kelionė į Egiptą ar Tunisą paaiškėja, kad yra pigesnis variantas nei poilsis Palangoje. Nors tai vis dar ne kiekvienam galimas variantas vertinant galimas išlaidas, nes šių kelionių kainos skaičiuojamos šimtai ir tūkstančiais eurų.

 

Todėl geriau ieškoti mažiau akivaizdžių variantų - ten, kur yra didelė paklausa, ten prasideda ir aukštos kainos. Jau daugelį metų ieškojome poilsio vietų, esančių į vakarus ir į pietvakarius nuo Lietuvos, rytuose yra labai vaizdingos vietos, kurias galima aplankyti nemokamai. Tokios vietos kaip Kroatija, kur galima rasti gražių paplūdimių, nebrangų ir labai skanų maistą ir absurdiškai pigų (palyginti su Lietuvos kainomis) apgyvendinimą.

 

 

Kai ieškote ekonominių galimybių, jums nereikia keliauti toli. Lietuvos turistai šiuo atžvilgiu taip pat giria atostogas Čekijoje ir Slovėnijoje. Pigus maisto, patrauklios pramogų ir kambarių nuomos kainos. Papildomas pranašumas yra tas, kad tai yra Europos Sąjungos šalys ir mums nereikia vizų ir pasų.

 


 

Makedonija taip pat garsėja mažomis kainomis. Daug atostogautojų mielai keliauja prie Ohrido ežero, kur galite rasti vaizdingus paplūdimius prie akmeninių uolų ir daugybę nuostabių paminklų. Taip pat yra unikali proga pigiai išbandyti panašią į mūsų regioninę virtuvę.

 


 

Planavimas yra pats svarbiausias dalykas. Atostogos turėtų būti palnuojamos dar žiemą, ieškant jums tinkamiauisų pasiūlymų. Rezervuodami vietas ir bilietus iš anksto, dažnai galite tikėtis labai didelių nuolaidų. Šiandien taip pat yra ir kitų galimybių keliauti: galite susitikti su kitais žmonėmis, vairuojančiais automobilį, keliaujantiems ta pačia kryptimi ir simboliškai prisidėdami prie degalų. Turėdami laiko ir drąsos, verta pabandyti taip pat keliavimą autostopu.

 

 

Taip pat galima stipriai sutaupyti nakvynei renkantis palapinę. Stovyklavietės yra daug pigiau nei viešbučiai ir nakvynės namai, o pati kelionė tampa tikru nuotykiu.

 

Atostogų garderobą leisiantį sutaupyti - rinkis pirktukas.lt internetinėje parduotuvėje!

Rašykite komentarą