KUR DĖTI NENEŠIOJAMUS DRABUŽIUS?

Autorius Darius 2019-02-27 0 Komentarai

Ar jūsų drabužių spintoje yra drabužių, kurių ilgai nenešiojate? Ateinantis pavasaris yra puiki proga atnaujinti drabužių spintą ir atsikratyti nereikalingų drabužių. Tačiau kur padėti nenešiojamus drabužius?

 


Jūs tikrai rasite savo spintoje nenešiojamų drabužių, kurie jau seniai jums netinkami, yra per maži,  nemadingi ar tiesiog nuobodūs. Jeigu jų būklė dar yra gera, gaila juos išmesti, juolab jeigu  jie vis dar gali būti naudingi kitiems. Štai keletas idėjų apie tai, kur padėti nebenaudojamus drabužius.


KUR DĖTI NENEŠIOJAMUS DRABUŽIUS?


Kiekviename mieste tikrai yra  labdaros organizacijų, dalyvaujančių drabužių rinkime. Vienas iš pačių didžiausių yra „Caritas“, kurie didesniuose miestuose netgi turi keletą vietų, kur galima palikti nereikalingus drabužius. Jų sąrašą galima lengvai rasti internete. Taip pat galima aplankyti vietinius nakvynės namus, našlaičius ar vienišų motinų namus.


Tačiau prieš išvykstant ten verta įsitikinti, kad institucijai tikrai reikia tokių drabužių. Daugelis institucijų yra perpildytos, todėl ne visi norės paimti visą maišą nerūšiuotų drabužių. Geriausiai paskambinti anksčiau ir sužinoti, ar jiems reikalinga jūsų pagalba. Tačiau nepamirškite paaukoti tik tuos daiktus, kurie vis dar yra geros būklės ir tinkami dėvėti.

 


PARDAVIMAS INTERNETINIUOSE PORTALUOSE


Kitas būdas atsikratyti nereikalingų drabužių yra juos parduoti. Internete tai labai paprasta, tiesiog prisijunkite prie svetainės, pasidarykite geras nuotraukas ir patalpinkite jas puslapyje. Tai geras sprendimas, kai jūsų drabužiai yra geros būklės arba visai nenešioti. 


PIRKTI, PARDUOTI, KEISTIS, „FACEBOOK“ GRUPĖS 


Pastaruoju metu „Facebook“ grupių populiarumas taip pat padidėjo, kai žmonės perka, parduoda ar keičiasi. Verta ieškoti vietinių grupių iš jūsų miesto, taip bus daug paprasčiau, nes galimas ir susitikimas.  Remiantis socialiniais tinklais, galite atsikratyti daiktų, kurie vis dar yra jūsų spintoje, ir vis dar gali būti naudojami. Tai taikoma ne tik drabužiams, bet ir knygoms, baldams ir net buitiniams prietaisams. „Facebook“ taip pat turi integruotą reklamos modulį - „Marketplace“, prie kurio gali prisijungti kiekvienas registruotas šio socialinio tinklo svetainės naudotojas. 

 

Rašykite komentarą