LAIKAS RUOŠTIS VASARAI

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Netrukus karštos ir saulėtos dienos taps įprastas reiškinys. Tai metas atsipalaiduoti vandenyje ar kalnuose, taip pat praleisti laiką mieste. Tačiau, kad būtų galima visapusiškai išnaudoti šį laikotarpį, Jums reikia ir tinkamos aprangos. Tad šiandien laiką po darbo praleiskite peržiūrėdami savo garderobą ir atsisveikinkite su senais nunešiotais drabužiais, atlaisvindami vietą naujai kolekcijai!

 

Kokios tendencijos vyraus šią vasarą?

 

Šią vasarą bus madingi marškinėliai su dideliu užrašu, geriausiai išreiškiantys Jūsų požiūrį. Raginame semtis idėjų iš 80-ųjų ir 90-ųjų madų derinant jas kartu su šiuolaikiniu kontekstu.

 

 

 

Stilistų idėjos yra tikrai geras įkvėpimo šaltinis, tačiau kai kuriems vyrams tai gali būti pernelyg prieštaringa. Tačiau kai kuriuos elementus verta perkelti į savo drabužius. Marškinėliai su dideliu logotipu ar intriguojantis šūkis gali būti įdomi variacija. Tinkamai pritaikyti šortai virš kelių ar šlaunų vidurio atrodo gerai ir tampa geru kompromisu su tai, ka siūlo dizaineriai.

 

 

 

Stilistai prognozavo, kad ateinantį sezoną itin išpopuliarės tamsiai mėlyni deriniai su baltomis juostomis ir atitinkamais logotipais. Taip pat šį sezoną itin madingos kuprinės, aišku, tos, kurią renkasi kalnų mylėtojai į miestą neštis nederėtų, tačiau nedidelė kuprinė ne tik stilingas, bet ir praktiškas aksesuaras.

 

 

 

Geltona – vasaros spalva

 

Su geltona spalva labiausiai asocijuojasi saulė ir paplūdimiai, tad nenuostabu, kad stilistai šią spalvą pasiūlė kaip vasaros simbolį. Dizaineriai skatina šią vasarą rinktis ryškias spalvas ir išlįsti iš niūrių spalvų konteksto. Geltoną spalvą geriausia derinti su mėlyna.

 

Rašykite komentarą