LOPYTI, PLĖŠYTI, BALINTI DŽINSAI - HITAS AR KIČAS?

Autorius Darius 2019-02-04 0 Komentarai

Prieš keletą metų skylės džinsuose buvo skurdo simbolis - šiandien plėšyti džinsai tampa vis populiaresni. Ar jūs dėvite nudriskusias kelnes? Kokie geriausi mūsų pasiūlymai?

 

LOPYTI DŽINSAI - AR JIE VIS DAR MADINGI?

 

Šį sezoną, džinsai tikrai grįžta į stiliaus viršūnę. Net aprangos deriniai, susidedantys iš džinsinio audinio detalių ir džinsinės striukės, ne tik madingi, bet yra puiki alternatyva odinėms striukėms"Lopyti" džinsai yra tikras mados hitas. Jie padės jūsų stiliui sukurti laisvumo ir lengvumo įvaizdį. Populiariausi džinsai su itin didelėmis skylėmis. Tačiau nepamirškite, kad jūs turite prižiūrėti kiekvienus džinsusnorėdami, kad šie tarnautų ilgiau.

 

Plėšyti džinsai puikiai tinka prie spalvotų marškinėlių, derinant didelių dydžių marškinėlius ir kasdienio stiliaus džemperį. Derinant avalynę prie plėšytų kelnių galite rinktis tiek sportinius batelius, kaip antai converse ar daugiau elegantiškus, tokius kaip mokasinai.

 

PLĖŠYTI DŽINSAI - AR GALITE JUOS DĖVĖTI VISUR?

 

Nepaisant to, kad tai mados ir stiliaus hitas, lopyti, plėšyti ar balinti džinsai netinka jokioms svarbioms progoms. Geriau jų nesirinkti ruošiantis į egzaminus, interviu ar oficialių susitikimą. Tačiau jie yra puikūs universitete, darbe, kuriam esate nevaržomi drabužių kodų, pasimatymui ar susitikimui su draugais!

 

Žiūrėkite žemiau ir rinkitės iš mūsų populiariausių džinsų:

Rašykite komentarą