MADINGI VYRIŠKI DŽINSAI: KAIP IŠSIRINKTI SAU TINKAMUS?

Autorius Darius 2019-06-20 0 Komentarai

MADINGI VYRIŠKI DŽINSAI: KAIP IŠSIRINKTI SAU TINKAMUS?


Ar ketinate įsigyti džinsus? Puiku! Tik prieš eidami apsipirkti, perskaitykite mūsų vadovą! Čia rasite naudingos informacijos apie tai, kaip pasirinkti dydį bei tinkamą modelį pagal figūrą. Taip pat sužinosite kokie džinsai yra šiuolaikiškiausi.


KAIP PASIRINKTI DŽINSŲ DYDĮ?


Taigi, kaip pasirinkti tinkamą kelnių dydį? Visų pirma atkreipkite dėmesį į etiketes. Kai kalbama apie parduotuvių žymėjimus, jums reikiamas dydis, dažniausiai žymimas dviem dydžiais, pvz., 32/34, pirmasis iš skaičių reiškia juosmens ilgį, o antrasis - džinsų ilgis. Kai žinosite, kokios dydis jums reikalingas, tada pirkt kelnes bus daug lengviau.


Pasirenkant kelnes, įsitikinkite, kad jos nebūtų pernelyg laisvos. Didesnio dydžio pirkimas neturi prasmės, nes medžiaga laikui bėgant traukiasi. Matuodami patikrinkite, kad džinsai nesmuktų ir neveržtų, o patogiai laikytųsi ant klubų. 

 


MADINGI VYRIŠKI DŽINSAI


Šiandien parduotuvėse yra įvairių džinsų su įvairiais plėšymais bei liemens aukščiais. Jei ieškote kažko klasikinio, atkreipkite dėmesį į tiesaus kirpimo džinsus normalaus aukščio liemeniu. Toki modeliai yra laisvi, todėl toks modelis užtikrina didesnį komfortą ir judėjimo laisvę. Jis rekomenduojamas stambesnio sudėjimo vyrams.


Taip pat ypač populiarūs džinsiniai jogeriai. Tai džinsinės medžiagos kelnės surauktos apačioje. Šiam modeliui būdingas žemas, siauras liemuo su guma. Jis tinkamas įvairios figūros asmenims.


Taip pat populiarūs yra ir "Skinny fit" džinsai, kurie lengvai prisitaiko prie kūno. Tai džinsai siaurėjančiomis klešnėmis, dažniausiai žemesniu juosmeniu. Šis modelis rekomenduojamas liekniems žmonėms.


„Relaxed fit“ džinsai tiesiomis plačiomis klešnėmis, tokių džinsų juosmuo – ties klubais.


KAIP SUDERINTI DŽINSŲ MODELIUS SU FIGŪRA?


Daugelis vaikinų mano, kad kelnių modelis ar spalvos pasirinkimas nėra labai svarbus, nes svarbiausias dalykas yra patogumas ir praktiškumas. Tai, žinoma, nėra gerai apgalvotas požiūris, nes pagal figūrą parinktos kelnės gali užmaskuoti kai kuriuos trūkumus arba pabrėžti figūros stipriąsias puses. Kokių taisyklių reikėtų laikytis renkantis džinsus?


Jei esate labai plonas, turite siauras rankas ir mažus raumenis, geriausias pasiūlymas Jums bus tiesaus kirpimo džinsai. Jų dėka galite užmaskuoti plonas kojas ir suteikti figūrai kitokią formą. 


Kriaušės tipo džinsai, t. y. platūs klubai, atrodo gerai laisvose kelnėse, kurios pagerina proporcijas ir atitraukia dėmesį nuo klubų. Jei turite tokią figūrą, venkite siaurų kelnių.


Taip pat galite rinktis tiesaus kirpimo džinsus normalaus aukščio liemeniu. Tas pats jos tinkamos ir stambaus sudėjimo vyrams. Geriausiai tinka laisvi arba tiesaus kirpimo džinsai be jokių dekoracijų. Tokie džinsai užmaskuos šlaunis bei sėdmenis.


Vamzdelio formos džinsai siauromis, tiesiomis klešnėmis, normalaus aukščio liemeniu geriausiai tinka vyrams, turintiems atletišką, raumeningą figūrą. Šis džinsų modelis pabrėžia kojas ir sėdmenis.

 


VYRIŠKŲ KELNIŲ LIEMUO


Renkantis džinsus, verta atkreipti dėmesį į dar vieną dalyką, t.y. liemens aukštį. Galite pasirinkti žemą, normalų ar aukštą, ir kiekvienas iš jų gali pabrėžti arba maskuoti tam tikras jūsų figūros savybes. Pavyzdžiui, kelnės, turinčios aukštą liemenį, tai yra, pasiekiančios juosmenį, pabrėžia sėdmenis. Klasikiniai džinsai, turintys normalų liemenį, patenkantį į juosmens aukštį, yra laikomi patogiausiais. Jie akcentuoja klubus, sėdmenis ir plokščią pilvą.


MADINGIAUSI VYRŲ DŽINSAI 2019 m.


Kalbant apie madingus vyriškus džinsus, pradėkime nuo tuo, kad sezoną ypač populiarūs  laisvesnio kirpimo modeliai. Populiariausi yra jogeriai, surauktomis apačiomis. 2019 m. sezoną populiarūs vamzdelio formos džinsai, siauromis, tiesiomis klešnėmis, normalaus aukščio liemeniu.

 

Rašykite komentarą