Laikina marškinėlių akcija! Speciali -20% nuolaida daugeliui pažymėtų marškinėlių 🧥 Spausk čia ir aktyvuok nuolaidą!

Madingi žmonės rengiasi juodai. Tai tiesa ar mitas?

Autorius Darius 2019-03-20 0 Komentarai

Juoda spalva visada siejama su geru stiliumi ir elegancija. Didžiausi pasaulio mados, dizainerių, modelių, įžymybių ir žvaigždžių apranga juodos spalvos. Kas yra juodas stilius ir ar tai tikrai madinga?

 

Kaip Coco Chanel katą yra pasakiusi: "Juoda yra amžina ir tobula, ir žmonėms sunku jai atsispirti, nes tai simbolizuoja galią, lytį ir pinigus, tai, ką mes visi mėgstame." Manome, kad su tuo sunku ginčytis. 

 

KODĖL VERTA APSIRENGTI JUODAI?

 

Juodi drabužiai yra universalūs ir nesenstantys, todėl jie puikiai tinka, bet kokiai progai ir sezonui. Nesvarbu, ar einame į darbą, kiną ar teatrą - juoda visada bus geras ir saugus pasirinkimas.


Ši spalva taip pat puikiai dera su kitomis spalvomis. Taigi, jei neturite idėjos, ką dėvėti, rinkitės juodos spalvos drabužius, kuriai puikiai dera prie, bet kokio stiliaus aprangos. Juoda visada suteiks mums elegancijos, nes ji siejama su kažkuo paslaptingu ir nepasiekiamu. Be to, juodos spalvos apranga, optiškai susiaurina mūsų figūrą ir maskuoja netobulumus.

 


AR MADINGI ŽMONĖS VILKINTYS JUODĄ SPALVĄ?


Juoda spava yra viena iš pagrindinių aukštų mados simbolių. Tai, kad didžiausi dizaineriai, modeliai ir žvaigždės renkasi ją, tik padidina šios spalvos žavesį. Įdomu tai, kad vienos iš Didžiosios Britanijos parduotuvių atliktas tyrimas parodė, jog juoda spalva yra labiau tinkanti visiems žmonėms. Tie, kurie apsirenge juodai, daro geresnį įspūdį kitiems, jie laikomi patrauklesniais, patikimesniais ir patinka labiau. Juodas stiliai gali suteikti mums drąsos, bei pasitikėjimo savimi. Tokia spalva gali būti idealus pasirinkimas susitikimui su žmogumi, kuriam norime padaryti gerą įspūdį.


Taip pat skaitykite apie naujausias tendencijas, tiesiai iš Paryžiaus mados savaitės 2019 m.

 

 

Rašykite komentarą