MADOS TENDENCIJOS: KEISČIAUSIOS IR VISIŠKAI NESĖKMINGOS

Autorius Darius 2019-02-01 0 Komentarai

Mados tendencijos gali jus nustebinti. Nuo sėkmingų iki nepavykusių - visos jos yra mados pasaulio dalis. Šiandien mes pažvelgsime į tas, kurios yra visiškas blogis, ir tai neturėtų būtų rodoma.

 

KAS YRA MADOS TENDENCIJOS?

 

Šios tendencijos yra ne daugiau kaip labai populiarūs dizainerių ir stilistų sukurti džabužių gaminiai ir stiliai. Tai yra kažkas, ką šiuo metu reikia dėvėti. Tiek moterų, tiek vyrų mada apima tendencijas, kurias sukūrė didžiausi mados guru.

 

Jie ne visada yra estetiški ir įdomūs - jiems dažnai būdingi kičo elementai. Nors mados rinka jas taiko vienais ar kitais atvejais, tačiau kritikai ir tie, kurie dėvi tam tikrus stilius, atmeta juos.

 

KEISTOS VYRŲ MADOS TENDENCIJOS

 

Ar esate pasirengęs pamatyti tikrą pragarą vyrų stilizacijose? Jei taip, mes pristatome jums keisčiausius, nemaloniausius ir labiausiai kičą primenančius drabužius, kurių turėtumėte vengti bet kokia kaina!

 

1.BATAI KAMPUOTU PRIEKIU

 

Tai mados tendencija, dažnai asocijuojama su priešistorija. Ši tendencija yra labai toli nuo jūsų šlovės metų, taigi tikrai verta to neatkartoti. Mes primygtinai rekomenduojame nenaudoti šio stiliaus batų. Laikykitės elegancijos ir klasikos, o vietoj tokių batų pasirinkite derbio arba oksfordo modelio avalyne.

 

 

2.VYRIŠKI PLATĖJANTYS DŽINSAI

 

Kelnės labai panašios į klasikinius varpelius. Būdingas bruožas yra didelės, plačios klešnės. Galbūt šis stilius tinka kaubojams klajojantiems laukinės Amerikos prerijose, bet nebūtinai kaip pagrindinis drabužis madingai apsirengusio žmogaus. Kelnės optiškai išplečia kojas ir atrodo apdribusiai. Būkite tikras atsisakydami šio kirpimo modelių, o jei norite pasirinkti kažką laisvo, atsinaujinkite ir pasirinkite jogger modelio džinsus.

 

 

3.INKSTAI

 

Atsipalaiduok, skubame paaiškinti - tai ne apie organus, bet apie mažą maišelį ant diržo, kuris kažkada buvo neatskiriama aprangos dalis. Šiandien, vadinama "juosmens pinigine". Nors tai yra patogu - rekomenduojame išvengti šios tendencijos.

 

 

VENKITE KEISTŲ TENDENCIJŲ!

 

Tikimės, kad susipažinote su keisčiausių tendencijų sąrašu ir pradėsite išvengti jų. Atminkite, kad madingas vaikinas yra klasikinis vaikinas. Kasdienis stilius yra aukso viduriukas tarp elegancijos ir laisvalaikio stiliaus.

Jei vis dar ieškote mados patarimų, apsilankykite mūsų blog'o straipsnyje apie VYRIŠKAS KAMUFLIAŽINIS STILIUS - KAIP DERINTI?

Rašykite komentarą