MARŠKINĖLIAI SU GOBTUVU. KAIP IR PRIE KO JUOS DĖVĖTI?

Autorius Darius 2019-05-28 0 Komentarai

MARŠKINĖLIAI SU GOBTUVU. KAIP IR PRIE KO JUOS DĖVĖTI?


Marškinėliai su gobtuvu yra šiek tiek neįprasti. Tačiau, jei sumaniai derinate juos su kitais drabužiais, galite atrodyti tikrai stilingai bei originaliai. Kaip ir prie ko juos derinti? Nežinantiems šis straipsnis tikrai pravers.


MARŠKINĖLIAI SU GOBTUVU - KUR IR KADA GALITE JUOS DĖVĖTI? 


Marškinėliai su gaubtu yra neįprasti, bet originalūs. Žinoma, toks neįprastas stilius mažai tikėtinas, darbe ar vakarieniaujant su mergina. Tačiau, tokie marškinėliai puikiai tinkami ne tik treniruotėms ar krepšinio žaidimui, bet ir einant į barą ar klubą.
Marškinėliai su gobtuvu yra labiau atsitiktinė gatvės apranga. Šio tipo marškinėliai turi dar vieną svarbų pranašumą - jie optiniu būdu plečia pečius ir padaro figūrą proporcingesnę.

 

 

KĄ DĖVĖTI KARTU SU ŠIAIS MARŠKINĖLIAI?


Šie marškinėliai atrodo neįprasti, tačiau su šiek tiek vaizduotės ir galite lengvai derinti juos su dauguma drabužių, kuriuos turite savo spintoje. Jie puikiai derės su kitais sportiniais daiktais, pvz., kepure, džinsais ir sportine avalyne. Norėdami atrodyti išskirtinai, pasirinkite baltus sportinius batus ir aksesuarus, pvz., akinius nuo saulės.


Marškinėliai su gobtuvu taip pat suteiks daugiau šviežumo pavasario ir vasaros stilizacijai. Šio tipo marškinėliai puikiai papildo ir prideda originalumo prie plonos striukėsdžinsinės striukės ar džemperio.

 


MARŠKINĖLIAI SU GOBTUVU - KAIP JUOS DĖVĖTI?


Šie originalūs marškinėliai tinka visų sporto šakų veiklai, bei sezonams. Vienas privalumas yra tai, kad jie pabrėžia sportinę figūrą, todėl, jei negalite pasigirti raumenimis, būtinai įsigykite šiuos marškinėlius. Renkantis tokius marškinius atkreipkite dėmesį į spalvas. Jei pasirenkate marškinėlius, pvz., „kamufliažinius“, nepamirškite derinti juos su kelnėmis, kurių spalva šviesesnė.

 

 

Rašykite komentarą