STILINGAS MEGZTINIS - KLASIKINIS DŽENTELMENAS

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Stilingas ir prižiūrėtas megztinis visada gražiai atrodys ant pasitempusio vyro, todėl neverta bijoti jo rinktis keliaujant į susitikimą ar svarbią vakarienę prašmatniame restorane.

 

ŠIEK TIEK ISTORIJOS. VYRIŠKI SUSAGSTOMI MEGZTINIAI

 

Megztinis (kardiganas) pasiskolino savo pavadinimą iš britų generolo James Thomas Brudenellowi, kuris sukūrė pavadinimą grafas Cardigan. Per Krymo karą prasidėjo vilnonių megztinių tendencija tarp jo pareigūnų. Su laiku šis aprangos sprendimas vis labiau populiarėjo ir visam laikui įėjo į madą.

 

VIETOJ ŠVARKO IR PALAIDINĖS – MEGZTINIS

 

Megztinis yra kiekvieno žmogaus garderobo būtinybė. Klasikinė megztinio versija puikiai dera su elegantiškomis kelnėmis ir marškiniais. Priklausomai nuo spalvos ir stiliaus megztinis  gerai tinka kartu su džinsais  ir paprastais marškiniais.

 

KĄ VERTA PRISIMINTI

 

Megztiniai geriausiai atrodo kartu su atitinkamomis kelnėmis. Per platus džinsai kartu su ilgu megztiniu gali sugadinti proporcijas .

 

Jei renkatės raštuotą megztinį, aišku, vertėtų jį pritaikyti prie vienspalvių marškinių ir atvirkščiai - raštuotus marškinius derinkite kartu su vienspalviu megztiniu.

 

melynas megztinismegztukasmegztukaspilkas megztinis

Rašykite komentarą