NAUJAS STILIUS - 3 MADOS TAISYKLĖS!

Autorius Darius 2019-02-06 0 Komentarai

 

Kiekvieną akimirką yra gera rūpintis savimi ir pasiekti savo svajonių išvaizdą. Dabar yra ypatingas laikas nusimatyti siektinus tikslus.

Dabar puikus metas, kai verta užsirašyti savo mados taisykles, tada laikytis jų, kad tapti tikru stiliaus guru. Taip pat galite peržvelgti šiuos įrašus ir pasitikrinti, kuriame plano etape esate, kur vertėtų pasitempti ir ką daryti kitais žingsniais!

 

3  MADOS TAISYKLĖS, DĖL KURIŲ VERTA PAKEISTI STILIŲ!

 

  1. Norėdami pagerinti ar visiškai pakeisti savo stilių - pirmiausia turite rūpintis savo spintos erdve. Jums turbūt teko matyti televizijos laidas, kuriose stilistai patenka į "stiliaus nusidėjėlių" spintas ir jose daro revoliuciją... Taigi jūs galite atlikti tokį pat išpuolį prieš savo spintą. Išmeskite viską iš jos, įleiskite gaivaus oro, pažiūrėkite į drabužius kaip į pyrago gabalėlį. Patikrinkite, ar yra drabužių, kurių nedėvėjote ilgiau nei metus ir jei jų rasite – nedvejodami, atsikratykite jų.

    Įvertinkite tikroviškumą, kuris iš jūsų garderobo rūbas yra nesenstantis ir madingas, ir naudokite juos kaip pagrindą savo mados strategijai kitiems mėnesiams ir metų sezonams. Kitus išmeskite be graužaties jausmų. Jei to negalite padaryti - paprašykite pagalbos iš draugų, kurie turi stiliaus pojūtį ar sekite mūsų tinklaraštį, ir jūs tikrai galėsite atlikti spintos reviziją!

     

  2. Tada apsipirkime Pirktukas.lt! Jei nežinote, kuria kryptimi kurti savo stilių, madingą ir stilingą - pradėkite nuo pagrindo ir pasirinkite sau drabužius su klasikiniais stiliais ir dizainais, kurie yra patikrinti laiko ir praktiški. Balti marškinėliai, kasdienai tinkanti striukė, vienspalviai marškinėliai, parka, vyriškas paltas - tai tik keletas iš jų! Daug idėjų galima rasti nuolat atnaujiname mūsų "Facebook" profilyje.

     

  3. Norėdami pradėti ieškoti tikrai gero ir savito stiliaus - atminkite, kad drabužiai nėra viskas. Jūsų stilius turėtų turėti plačią perspektyvą gyvensenoje! Turite pasirūpinti savo išvaizda ir pasitikėjimu savimi. Atsisakykite priklausomybių, sveikai maitinkitės, treniruotės ir prižiūrėkite save (balti dantys, madinga šukuosena, prižiūrėta barzda, tvarkingi nagai). Dėl to jūs išlaisvinsite savo vidinę energiją, kuri yra galios išvaizdos pagrindas, o drabužiai jį veiksmingai palaikys! 

 

 

 

 

Rašykite komentarą