"Parkūras",  riedlentės ir gatvė - neatsiejama miesto dalis. Miesto infrastruktūra leidžia daug įvairios veiklos nuo futbolo iki ledo ritulio. Bet kas, jei tradiciniai užimtumo būdai jau šiek tiek įgrisę ir atsibodę? Tokioje situacijoje jums gali būti įdomios kiek neįprastos sporto rūšys, kurios gali būti praktikuojamos mieste, pavyzdžiui, golfas ant pastatų stogų ar krepšinis naudojantis batutais. Skamba intriguojančiai? Tuomet skaitykite toliau..

 

MUNICIPALINIS GOLFAS - ALTERNATYVA ĮPRASTINIAMS KLUBAMS

 

Miestų infrastruktūros įvairovė leido susikurti naujai golfo variacijai be visiems įprastos žolės. Žaidimo taisyklės yra beveik tokios pačios kaip tradicinės šio sporto disciplinos, skiriasi tik tuo, kad skylės yra įvairiose miesto vietose. Reikėtų pabrėžti, kad šis sportas gali būti pavojingas aplinkiniams - skriejantis golfo kamuoliukas gali sukelti atsitiktinę žalą praeiviams. Todėl šio sporto entuziastai turėtų susitikti uždarose vietose, tokiose kaip, apleistos gamyklos ar laivų statybos salėse. 

 

 

Nors tradicinio golfo taisyklės yra nusistovėjusios, vis gi, šią discipliną paįvairinti įmanoma žaidimą pagyvinat savo stiliumi dėvint kelnes ir kostiumus. Tačiau siekiant išsaugoti laisvą atmosferą sporte, geriausiai tinka sportiniai kostiumai.

 

 

ŽAIDIMAS "SLAMBALL" - RYŠKIAUSIA KREPŠINIO FORMA

 

Ši disciplina yra krepšinio variacija, kurioje taškai renkami darant ratilus. Krepšinio aikštelėje yra 4 batutai, kurie leidžia atlikti aukštus šuolius. Skirtumas nuo tradicinio varianto yra tas, kad žaidimas vyksta 3,05 metrų aukštyje. Žaidimas apima dvi komandas iš keturių žaidėjų. Kadangi žaidimas išsiskiria nuo tradicinio krepšinio įspūdingiausiais elementais, jis tampa vis plačiau mėgstamu užsiėmimu. Išsiskirti šiame žaidime gali padėti tinkamas stilius  - mada. Sportiniai kostiumai, išraiškingi marškinėliai ar marškinėliai su įdomiu ženklu.

 


 

DIDŽIŲJŲ PIRŠTŲ IMTYNĖS - JUOKINGA DISCIPLINA, KURIĄ DAUGELIS LAIKO RIMTA

 

Sportas sveikata, o juokas puikus vitamino C šaltinis ir kai sakoma, kad kai kurios sporto sritys atrodo šiek tiek paviršutiniškai, taip negali būti! Dėl to šis žaidimas įvardijamas kaip pirštų imtynės dar kitaip žinomos kaip Toe imtynės. Žaidimo esmė yra tai, kad du vyrai sėdi priešais vienas kitą, traukiant pirštus ir kiekvienas žaidimo dalyvis bando stumti kitą žaidėją koja, kol šis iškrenta. Ir nors ši disciplina gali būti traktuojamas kaip pokštas, jis yra labai populiarus Jungtinėje Karalystėje. Taigi leiskite sau išbandyti savo jėgas - jaudulys garantuotas!

 

EKSTREMALUS SPORTAS - TIKRŲ VYRŲ SPORTAS

 

Šis sportas rekomenduojamas tik tikriems vyrams. Šis sportas susijęs su svarmenimis, kurie pritvirtinami arčiau kūno, prie drabužių. Šis sportas apsikarsčius svarmenimis gali būti organizuojamas kopiant į aukštų uolų viršūnes, jūroje ar dykumoje, taip pat atliekant įprastus namų ruošos darbus. Galimybės ir šio sporto pritaikomumas priklauso tik nuo kūrybiškumo.

 

Kai kurie iš aprašytų dalykų gali būti laikomi rimtais, kai kurie juokingais, tačiau visi jie įkvepia aktyviai judėti ir sportuoti. Dėvint patogų sportinį kostiumą ar puikius medvilninius marškinėlius, avint mėgstamus bėgimo batelius galima  išlaikyti mėgstamą, savitą stilių, atrodyti nepriekaištingai ir mėgautis savo laiku.