STILIUS ĮKVĖPTAS NIUJORKO

Autorius Darius 2019-02-07 0 Komentarai

Jei Jus žavi Amerikos kultūra, gatvės mada, geriausias būdas tai pajusti – keliauti į šią šalį. Negalite sau to dabar leisti? Mes turime sprendimą.  Apranga įkvėpta Niujorko stiliaus.

 

Plona palaidinė ilgomis rankovėmis be konkurencijos nugali marškinėlius tokiu kaprizingu oru kai žiemos šalčiai ima trauktis ir užleidžia vietą pavasario gaivai. Taip pat jas lengva priderinti prie kasdieninio stiliaus.

 

Jungtinės Amerikos spalvos

 

Ar domitės mada Niujorko gatvėse? Jei taip, Jums patiks mūsų siūlomas aprangos derinys. Už lango norėtumėte matyti kvapą gniaužiančius dangoraižius ir pajausti Niujorko atmosferą? Neverta skųstis, pagerinkite nuotaiką apsipirkdami. Šis būdas atsipalaiduoti skirtas netik moterims. J

 

Palaidinė ilgomis rankovėmis su panoraminiu vaizdu į miestą

 


 

 

Visų pirma išsirinkite stilingą palaidinę su įdomiu šriftu, siūlome vieną, kurios dėka pateksite į Niujorko gatves. Tai daugiau nei paprasta palaidinė, ją lengvai pritaikysite prie savo kasdieninio stiliaus. Taigi, norint užbaigti visą aprangos derinį, pasirinkite patogius joggers stiliaus džinsus ar kelnes, o kad nesušaltumėte, kol dar saulė nepasiekė aukščiausio piko, su savimi turėkite ir striukę, o visą šį derinį vainikuokite patogiais, stilingais sportbačiais, su kuriais būtų vienas malonumas vaikščioti gatvėmis.

 

 

Rašykite komentarą