PAPLŪDIMIO ŠORTAI

Autorius Darius 2019-01-31 0 Komentarai

Atrodo, kad paplūdimyje jums nereikia nieko daugiau tik maudymosi ir saulės. Tiesa ta, kad ir stilingi šortai bus naudingi norint laisvai jaustis vandenyje. Be to, daugelis vyrų pasirenka būtent paplūdimio šortus, vietoj įprastų maudymosi glaudžių.

 

KAIP PASIRINKTI MAUDYMOSI ŠORTUS?

 

Maudymuisi skirti šortai tie, kurie plaukiant ar sportuojant vandens sportu puikiai atlieka jiems paskirtą vaidmenį. Labai plonos medžiagos, laisvai krentantys, greitai džiūstantys itin praktiškas pasirinkimas, nes galite juos dėvėti  ne tik vandenyje, bet ir laisvalaikiu. Ryškūs ir išraiškingi leis atskleisti jūsų stiliaus charakterį. Laikas išsirinkti paplūdimio šortus, tačiau nežinote į ką atkreipti dėmesį? Tinkamiausia medžiaga - poliesteris, su tinkleliu viduje ir jūsų mėgiama spalva! Tai yra viskas ko reikia.

ŠORTAI - NEPAKEIČIAMAS DRABUŽIS PAPLŪDIMYJE

 

Galite manyti, kad šortai ar maudymosi kostiumai yra svarbiausi paplūdimio stiliaus atžvilgiu - čia yra daugybė tiesos, tačiau negalima pamiršti paplūdimio šortų. Jie leidžia jums padaryti pirmąjį įspūdį. Be to, jie yra naudingi paliekant paplūdimį, pvz.: einant į barą. Daugelyje vietų maudymosi glaudės nėra sveikintinos, todėl šiais atvejais labiau pravers šortai.

Saulėtą vasaros klimatą išduoda ryškiai spalvoti drabužiai, kurie tinka paplūdimio poilsiui. Šortai labiau prislopintų spalvų pasitvirtins vakare, kai mėgaujatės vakaro vaizdais, leidžiant laiką su draugais ar romantiškoms akimirkoms. Dėl vėsesnių, bet vis dar labai šiltų vasaros dienų momentų, bus naudingesni džinsiniai bridžai.

KAIP GERAI ATRODYTI PAPLŪDIMYJE?

 

Puikiai tinkantys, originalūs paplūdimio šortai tikrai padės sukurti puikų paplūdimio stilių, tačiau negalite pamiršti, kad būtina pasirengti ir būti tinkamos formos. Visi žino, kas yra "kojų dienos" ir kad jos negali būti praleistos. Norint gerai atrodyti vasarą dėvint šortus, verta sportuoti reguliariai. Jums net nereikalinga speciali įranga - tiesiog atlikite tokius pratimus kaip įtūpstai ar pritūpimai. Ši veikla ne tik leis jums rūpintis figūra, bet ir sveikata, nes ji pagerina kraujotaką kojose.

Galiausiai dar vienas svarbus elementas – deginimasis. Verta prisiminti, kad degintis saulėje reikėtų su maudymosi glaudėmis, kad neliktų jūsų baltų šlaunų! Tuo pat metu turėtume turėti omenyje pavojus, kylančius dėl per ne lyg didelio saulės spindulių poveikio. Tam naudojami kremai UV filtru, taip pat pasiliekant pavėsyje vidurdienį, kai saulė yra beveik prie zenito, leis jums gauti įdegį be skausmo nudegimų ir nemalonių padarinių sveikatai.

 

Rašykite komentarą