2019 m. PARYŽIAUS MADŲ SAVAITĖ! NAUJŲ TENDENCIJŲ APŽVALGA VYRAMS

 

Paryžiaus vyrų madų savaitė 2019m

 

Sausio 15 d. Paryžius vėl tapo pasaulio mados sostine. Prancūzijoje vykstančiose parodose surenka didžiausius mados namus, dizainerius ir kitus mados pramonės atstovus, įskaitant įžymybes, žurnalistus, taip pat žinomus blogerius bei kitus įtakingus asmenis. 
Madų šou yra ašis, aplink kurią sukasi visa Paryžiaus mados savaitė. Tačiau, gatvė gali būti svarbesnė už podiumą, svečiai niekuo nenusileidžia tam, ką ant podiumų pristato dizaineriai.. Juk gatvės yra daugelio karštų tendencijos šaltinis. Čia pasireiškia geriausi dizaineriai iš viso pasaulio. Jie įkvepia drąsiais deriniais, kuriuos galime išbandyti.

  

 

  

  

Vyrų mados tendencijos 2019 m

 

Prekių ženklai, pristatantys naujausias kolekcijas, ir toliau stebina, sudėtingesniu požiūris į vyrų formalųjį stilių. Dalį pristatytų modelių sudarė griežti kostiumai, papuošti siaurais kaklaraiščiais, ir elegantiški paltai. Taip pat Paryžiaus madų savaitėje vyravo džinsai ir oda. Šių medžiagų striukės ir paltai yra tiesiog privalomi vyrams 2019 metais.

Elegantiški struktūriškų siluetų ilgi paltai taip pat bus madingi, ypač tie, kurie yra rudos, smėlio, žaliųjų ir chaki spalvų, taip pat monk stiliaus batai. Be to, ilgos striukės, taip pat, sugrįš į madą.

Paryžiaus madų savaitėje taip pat vyravo leopardo kailio raštai bei neono spalvos. Sunku patikėti, kad 2019 m. tokio pobūdžio motyvai pateks į vyrų drabužių spintą. Tačiau mada yra mada. Šiais metais dizaineriai ir rekomenduoja ilgus paltus, plačias kelnes bei ilgas striukes. O tamsių spalvų aprangą praskaidrinkite ryškiais šalikais ar gyvūnų kailio raštais.

 

Mes Jums rekomenduojame šias mūsų naujienas: