PASAULIO FUTBOLO ČEMPIONATAS RUSIJOJE. KAS LAIMĖS?

Blogo produktai
PASAULIO FUTBOLO ČEMPIONATAS RUSIJOJE. KAS LAIMĖS?

Mes jau žinome visas ketvirtfinalio poras dalyvaujančias pasaulio čempionate Rusijoje. Iki šiol vykusiuose finaluose buvo emocijos, baudiniai, raudonos kortelės, įspūdingi įvarčiai ir nenuspėjami posūkiai. Kas yra futbolo čempionato nevykėliai ir kas turi didžiausias galimybes pasiekti finalą ir laimėti pasaulio čempionatą?

PASAULIO TAURĖS KETVIRTFINALIS PILNAS NETIKĖTUMŲ!

Argentinos komanda nuo pat pradžių nelepino savo gerbėjų. Pirma, lygiosios su Islandija, tada žeminantis ir netikėtas 3:0 rezultatas ir Kroatijos pergalė, o galiausiai pavargusi pergalė su Nigerija, kuri padėkojo Argentinai už pastangas. Tie, kurie tikėjo Argentinos rinktinės sėkme su Leo Messi gretose, buvo greitai nuleisti ant žemės. Prancūzijos ir Argentinos rungtynės buvo pilnos gražių įvarčių ir veiksmų, bet galų gale tai baigėsi "trijų spalvų" apdovanojimu ir kelialapiu į ketvirtfinalį.

Su Pasaulio taure taip pat atsisveikino ir Portugalijos rinktinė su Cristiano Ronaldo, nugalėti Urugvajaus išvyko namo, drąsiai kovojo ir rinktinė iš Meksikos, tačiau neatlaikė Brazilijos atakos, ir galiausiai Neymar su komanda išplėšė pergalę. Su Pasaulio čempionų taure taip pat atsisveikino ir Japonija, kuri jau pralaimėjo Belgijai. Po dramatiškos pabaigos ir įvarčių turnyro šeiminkais tapo Anglijos rinktinė, kuri eliminavo kolumbiečius.

PASAULIO TAURĖS KETVIRTFINALIS RUSIJOJE. KAS SU KUO?

Ketvirtfinaliai yra tokie:

  • Urugvajus VS. Prancūzija

  • Brazilija VS. Belgiją

  • Švedija VS. Anglija

  • Rusija VS. Kroatiją

Kas turi didžiausias galimybes laimėti aukščiau minėtuose susitikimuose? Visos komandos, kurios pasiekė pusfinalį, yra stabilios ir puikios formos, galbūt be Rusijos, kuri per paskutines grupių rungtynes pralošė net 3-0. Taip pat verta paminėti, kad Brazilija pasiekė ketvirtfinalį, greičiausiai nugalėjusi Meksiką, neprarandant nei vieno įvarčio.

Mūsų nuomone, Prancūzijos ir Brazilijos rinktionėms yra didžiausios galimybės laimėti čempionatą. O jūsų nuomone - kas pasieks taurę?

Nepamiršk sudalyvauti mūsų "LAIKO GURU" tatolizatoriuje ir laimėk šaunius prizus!

Vaiva Bagdanavičienė Patalpinta Vaiva Bagdanavičienė

Mada lyg pavasaris, ateina, praeina, sugrįžta arba ne, tačiau visuomet kvepia taip pat.. ne gėlėmis, o naujomis pažintimis!  Ir visai nesvarbu ar ta pažintis su nauju žmogumi, ar nauja aprangos dalimi, tai visuomet ypatingai žavi. O „tas, kas sakė, jog laimės už pinigus nenusipirksi, tikriausiai nežinojo, kur apsipirkti", - Bo Derek.

Rekomenduojami produktai šiai temai

Vyriški indigo spalvos polo marškinėliai "Astro"

Vyriški indigo spalvos polo marškinėliai "Astro"

SUDĖTIS:65% Medvilnė, 35% PoliesterisGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.Dyd..

14.90 € 18.00 €

Vyriški polo marškinėliai "Paulo"

Vyriški polo marškinėliai "Paulo"

SUDĖTIS:95% Medvilnė, 5% ElastanasGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.Dydis&..

15.99 € 17.99 €

Vyriški baltos spalvos marškinėliai "Expedition"

Vyriški baltos spalvos marškinėliai "Expedition"

SUDĖTIS:100% MedvilnėGalima paklaida +/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.DydisABCM825151L825..

11.99 € 16.99 €

Vyriški raudonos spalvos marškinėliai "Beling"

Vyriški raudonos spalvos marškinėliai "Beling"

SUDĖTIS:100% MedvilnėGalima paklaida+/- 3 cmMODELIS (182 CM, 85 KG) DĖVI DYDĮ L.DydisABCM805252L8353..

11.99 € 16.99 €

Panašūs strapsniai

KOSTIUMAS IR SPORTBAČIAI. AR TOKS STILIUS TURI PRASMĘ?
Kostiumas ir sportbačiai yra pavojingas duetas. Jei pasirinksite gerą derinį, gausite stiliaus lengvumą ir paprastumą. Priešingu atveju derinys gali nepasiteisinti. Kaip derinti drabužius, kad būtų galima efektyviai sujungti dvi skirtingas stiliaus dalis? Štai kur yra klausimas. Atė..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
2018 FUTBOLO ČEMPIONATAS!
Artėjant 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui ne vienas futbolo entuziastas eina iš proto ir su nekantrumu to laukia, o lažybų tarpininkai trina rankomis! Ir kas gi čia tokio ypatingo, pamanysite. Patikrinkime! TRUMPA ISTORIJA Šio žaidimo atsiradimo istorija siekia Antikos..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
8 SPORTINIAI AUTOMOBILIAI, KURIUOS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS AUTOMOBILIŲ ENTUZIASTAS!
Šiandien gerai žinoma, kad geras kostiumas, batai ar klasikinis laikrodis yra žmogaus įvaizdžio elementai. Taip pat žinoma, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo profesijos ar aistros, matydamas sportinį automobilį gatvėje - atkreipia dėmesį į jį. Šiame straipsnyje, padarant ned..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
RUOŠIATĖS ATOSTOGOMS UŽSIENYJE? KO GERIAU ATSISAKYTI!
Lietuvos turistai yra gana pagarsėję. Sklando Jonuko ir Grytutės stereotipai dėl godumo, gerų manierų trūkumo ir gana netradicinio požiūrio į mados simbolius. Jei keliaujate į užsienį, neimkite šių dalykų su savimi. SKIRIAMIEJI ŽENKLAI Tikras vyras nesirūpina, kaip jis atrodo atostogau..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
KĄ VAIRUOJA FUTBOLININKAI, ARBA MESSI IR JO EGZOTINIAI AUTOMOBILIAI
Lionel Messi yra antrasis pasaulyje geriausiai apmokamas žaidėjas. Todėl nenuostabu, kad jo garaže puikiuojasi tik prabangūs automobiliai. "FC Barcelona" klubo žaidėjas yra žinomas dėl savo aistros greitiems automobiliams, o dėl savo atlyginimo jis gali sau visą tai leisti. Kokiems automob..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus
MADOS REVOLIUCIJA SPORTE
Nuo pat futbolo atsiradimo istorijos pradžios šis žaidimas patyrė daug reikšmingų pokyčių. Pasikeitimai daugiausia susiję su žaidimo taisyklėmis ir stiliumi, tačiau aikštelės dalyviai taip pat neatsiliko nuo mados įtakos ir naujausių jos tendencijų. Praeito dešimtmečio ža..
straipsnio komentarai - žiūrėti komentarus

straipsnyje "PASAULIO FUTBOLO ČEMPIONATAS RUSIJOJE. KAS LAIMĖS?"

Kontaktinė informacija

Adresas:

Basanavičiaus aikštė 10, Marijampolė

Telefonas:

+37066352222

El.paštas:

pirktukas@pirktukas.lt

Biuro darbo laikas:

Pirm - Penkt / 8:00h - 17:00h

Patikima parduotuvė

Greitas pristatymas lietuvoje

Kokybės garantija

Platus aprangos pasirinkimas

Grąžinimo garantija

Profesionalus aptarnavimas

Patikimumo ženklas Lietuvoje

Patogus atsiskaitymas kurjeriui

Mados blogas

Aprangos galerija