PATARIMAI JŪSŲ VEIDO ODAI

Autorius Darius 2019-02-21 0 Komentarai

Mes kankiname savo odą kiekvieną dieną. Todėl pasitelkę specialistų patarimus norime su Jumis pasidalinti  kaip išlaikyti veido odą sveiką vasaros metu.

Kai kuriuos patarimus gal Jūs būsite ir girdėję, tačiau norisi priminti, nes dažnai matau žmones, kurie visiškai nepagalvoja apie saulės žalą jų odai.

 

1. Gerkite daug vandens.

Dažnai ir visur girdime apie vandens naudą mūsų organizmui, bet pagalvokite patys ar tikrai išgirstate ir vadovaujatės duotomis pamokomis? Specialistai pataria išgerti apie 2 litrus vandens per dieną, bet atsiminkite, kad vandens perdozavimas irgi nėra sveika Jūsų organizmui. Kaip ir viską, taip ir vandenį turite naudoti saikingai.

 

2. Naudokite apsauginį kremą.

Tai akivaizdi ir labai svarbi dalis mūsų kasdienybėje. Kiekvieną rytą derėtų pasitepti kremu, kuris apsaugos nuo pavojingų spindulių. Aišku, jei ketinate ilgiau būti atviroje erdvėje, reikėtų teptis dažniau nei kartą per dieną, taip pat tai priklauso ir nuo spindulių intensyvumo. Naudodami šį patarimą, pamatysite, kad vėžio spalvos odos ir skausmų nebeturėsite.

 

 

3. Supraskite, kada saulė intensyviausia.

Svarbiausia saulės vengti 11-14 valandomis, tuomet ji karščiausia ir pavojingiausia. Nesaugant ji sukelia odos vėžį, o odos vėžys yra pavojingesnis net už daugelį kitų vėžio formų. Taigi naudodami apsauginį kremą mes užtikriname, kad ateityje, būdami 50 metų, neatrodysime kaip sudžiūvusi razina.

 

4. Plaukite savo veidą du kartos per dieną.

Mes turėtume plauti savo veido odą mažiausiai du kartus per dieną. Ir neužtenka vien vandens, geriausia ryte naudoti prausiklį, kad pašalintų per naktį susikaupusius nešvarumus ar riebalus ir paruoštumėte veidą naujai dienai. Vakare veidą valykite šlapiomis servetėlėmis. Daugelis vyrų jaučiasi nejaukiai turėdami šlapių servetėlių savo rankinėje, tačiau prisiminkite – oda Jums padėkos vėliau, kai būdami brandaus amžiaus galėsite džiaugtis sveika, švaria oda.

 

5. Pleiskanojimas.

Vasarą labiau nei kitais metų laikais oda ima pleiskanoti. Esant sausam ir karštam orui ji išdžiūsta ir praranda drėgmę, todėl ją reikia pastoviai drėkinti pagalbinėmis priemonėmis, o svarbiausia nušveisti negyvą odą, kad neužsikimštų poros (aišku tai darykite, kuo įmanoma švelniau). 

 

Rašykite komentarą