PILKAS KOSTIUMAS. PUIKI ALTERNATYVA TAMSIAI MĖLYNAI?

Autorius Darius 2019-01-30 0 Komentarai

NEGINČIJAMAS FAKTAS, KAD TAMSIAI MĖLYNAS KOSTIUMAS TURĖTŲ BŪTI KIEKVIENO ŽMOGAUS SPINTOJE, IR APIE TAI MES RAŠĖME DAUG KARTŲ. TAI LABAI KLASIKINIS, UNIVERSALUS IR, SVARBIAUSIA, GERAI ATRODO DERINANT SU BEVEIK BET KOKIA KITA SPALVA. TAČIAU JIS TURI VIENĄ TRŪKUMĄ - JIS TAIP DOMINUOJA KLASIKINIAME VYRIŠKOS MADOS PASAULYJE, KAD IŠLIKTI PASTEBĖTAM TAMPA SUNKU. TAIGI, KOKIĄ KITĄ KOSTIUMO SPALVĄ TURĖTUME LAIKYTI ALTERNATYVA?

 

Be klasikinių spalvų vyriškos mados pasaulyje dominuoja tamsiai mėlynos spalvos kostiumai ir daugelis vyrų nori atrodyti originaliai bei ypatingai, todėl dažnai renkasi paryškintus, dryžuotus ar net šiek tiek "crazy" stiliaus derinius, kurie dažnai atrodo ne daugiau kaip tik karikatūra. Taip yra todėl, kad ne kiekvienas žmogus, pasirinkus ryškesnį derinį jaučiasi patogiai ir natūraliai, o tai yra būtinas aspektas, kad galėtume kalbėti apie tinkamus drabužius. Deja, vis dažniau pamirštama apie visuotinę ir nesenstančią klasiką, kuri beveik visada atrodo kaip puikus pasirinkimas, ypač vasarą. Verta rinktis paprastą pilką kostiumą.

 

 

PILKAS KOSTIUMAS - PUIKIAI TINKA VASARAI

 

Bent jau dėl kelių priežasčių pilka yra puiki alternatyva tamsiai mėlynai. Visų pirma pilka taip pat atrodo labai elegantiškai, dalykiškai ir profesionaliai. Antra, šviesi spalva neabejotinai bus geresnis pasirinkimas šiltesnėmis dienomis ir, žinoma, geriau nei tamsiai mėlyna. Pilka spalva, žinoma, nėra tokia formali kaip tamsiai mėlyna, bet dėl to tai puikiai tinka renkantis darbo kostiumui ir mažiau formalioms ceremonijoms. Tai taip pat puikus stiliaus pagrindas, kuriuo galite sukurti tikrai nuoseklų ir sėkmingą derinį.

 

KAIP DERINTI PILKĄ KOSTIUMĄ?

 

Neįtikėtinas "pilkų kostiumų" pranašumas yra tas, kad mes turime beveik neribotą pasirinkimą, kai kalbama apie priedų spalvas. Tačiau reikėtų pažymėti, kad pilka spalva labiau kontratinga su likusia apranga, todėl labai išraiškingos ar ryškios spalvos deriniui nebus geras pasirinkimas. Nors, žinoma, kiekvienai taisyklei yra išimčių, tačiau dažniau atrodo, kad šios taisyklės pasitvirtina. Renkantis pilką kostiumą, turėtume žinoti, kad jis puikiai derės kartu su baltais marškiniais. Pilka taip pat puikiai dera su tamsiai mėlyna spalva, suteikiant stiliaus deriniui dalykiškumo. Atkreipiame dėmesį, kad ne visada pilkos spalvos kostiumo ir rudos spalvos batų derinys atrodys gerai. Tačiau yra vienas didžiulis pliusas, kuris reiškia, kad pilką kostiumą drąsiai galite derinti su tamsiai mėlynos spalvos batais. Būtent tamsiai mėlyni batai tinka pilkam kostiumui, ko negalima pasakyti apie tamsiai mėlyną kostiumą.


Rašykite komentarą