Kur tu gali susitikti su geriausiais vyrais? Žinoma, Florencijoje, vyrų mados mugėje Pitti Uomo. Paskutinė mugė vyko birželio viduryje. Pažiūrėkime, kokie stiliai yra madingiausi šį sezoną.

KAS YRA PITTI UOMO?

Pitti Uomo yra viena didžiausių ir prestižiškiausių vyrų mados mugių pasaulyje. Renginys vyksta du kartus per metus, žiemą ir pavasarį Italijos mieste Florencijoje. Šventėje pristatomos vyrų mados tendencijos artėjančiam sezonui. "Pitti Uomo" mugėje galime pasigėrėti naujais pasaulio prekių ženklais, pamatyti siuvėjų stovus, drabužių kompanijas ir vyrų aksesuarų gamintojus visame pasaulyje. “Pitti Uomo” taip pat yra pasaulinės klasės žvaigždžių, stilistų ir tinklaraštininkų, kurie atvyksta į Florenciją pristatyti savo neįprastus stilius, šventė. Kokios tendencijos buvo sukurtos šiais metais?

POPULIARIAUSI PITTI UOMO 2018 M. TENDENCIJOS

Pitti Uomo valdo elegantiška klasika kartu su atsitiktiniu lengvumu ir laisve. Tačiau kiekvienais metais tendencijos šiek tiek pasikeičia. Yra įvairių tipų aksesuarai, nedidelės detalės ant drabužių ar audinių, kurie suteikia šviežumo klasikiniam stiliui. Kas labiausiai madinga šį sezoną?

Pitti Uomo 2018 pirmiausia nustebino kariniu stiliumi. "Safari" švarkai chaki spalvos ar kamufliažiniai ir karinio stiliaus marškiniai - visa tai galima pamatyti šiais metais "Pitti". Tačiau karinio stiliaus elementai gyveno su paprastai elegantiška klasika.

Dizaineriai ir mados mėgėjai taip pat pristatė protingus atsitiktinius stilius, derindami marškinius ir švarkus su džinsais ir net sportbačiais. Elegantiškumo efektą pabrėžė šiais metais populiari spalvų paletė, pagaminta iš lengvų granatinių, smėlinių, rausvai žalių ir silpnų rožinių spalvų.

Atrodo, kad Havajų marškiniai taip pat grįžta į malonę. Vyrai, aplankę Pitti Uomo, nešiojo juos tiek prie kostiumo, tiek prie kamufliažinių kelnių.

Pitti Uomo mugė 2018 parodė, kad klasikinio pasaulio mados juda link didesnio lankstumo ir neprilygstamumo. Elegantiškas dvieilis kostiumas lėtai užleidžia vietą įprastam kasdieniui.